GÖRÜNTÜ son yarışına nazaran 8,5 kg eksik koşma avantajı olan safkan Uygun Kilosu Ve fit Görüntüsü ile bugüne kadar İki defa birincilik elde ettiği ve kantarmasını tanıyan jokeyiyle Koşuyu kazanması normal sonuç olur.


KAFTAN Bu pistte Üç defa koşup bir ikincilik bir dördüncülük elde ettikten sonra son yarışında uzun mesafeden etkilendi. Bugun yeniden ideal mesafesinde koşacak olan safkan Son çalışmasın da 28/43 Rahat yaparak hazırlandı. Formda jokeyiyle kilo avantajınıda değerlendireceğini düşünüyorum.


KOBATER Son yarışlarında çıkış yakalayan safkanın bu koşuda herşey lehine Son koşusunda sanki uzun mesafeden etkilenmiş gibi göründü yeniden ideal mesafesine çıkacak olan safkan sürprize müsait bu koşuda ilk atımdır.


GOLD FOOT Koştuğu tüm koşuları zorlanmadan kazanan safkan için fazla söze gerek yok Koşu içinde aksilik yaşamaz ise kazanması normal sonuç olur.


MANOSH Daha sert gruplarda başarılı yarışları olan safkanın bugün koşuyu zorlanmadan sonlarda atacağı sprintle kazanacağını düşünüyorum. İzmir pistinde de 23//35 rahat yaparak hazır  durumda olduğunu gösteren safkan için B.kurdu'yu özel olarak safkanla beraber getiren ilgilileri safkana ne kadar güvendiklerini belli etmişler günün bankosudur.


KARA ARDA Bu pistte iki yarış görüp 60Kg ile tabela dışında kaldıktan sonra hafif kilo ile hemen hemen aynı grupta yakın ara dördüncülük yaparken çok iyi görünen safkan bugün daha hazır gireceği koşuda tekrardan Aynı aprantisi ile ilk atımdır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4-GÖRÜNTÜ // 3-2-6-7
7-4-3-8-10-13-2
8-6-4-9-7-2-1
1-GOLD FOOT // 5
3-MANOSH
6-9-3-2-10
                                          15//147TL Bol şans.