YURDAKUL: Montego, Zübeyir, Boztepebeyi gibi rakipleriyle kilo kiloya katıldığı koşularda iyi mücadele ederek üstü üstüne üçüncülükler elde eden Yurdakul daha dört gün önce koştu ancak rakiplerinin de çok fazla arası yok. Yani şartlar eşit fakat bu defa kilolar farklı, Yurdakul daha avantajlı koşacak. Müslüm Çelik'in de binmesiyle bana güven veren safkanın kazanmasını bekliyorum.

FIRE OF WORLD: Günün en önemli koşusunda benim ilk tercihim şüphesiz ki Fire Of World olacak. Özellikle beş gün önce Adana'da gerçekleştirdiği 1200-1.16, 1000-1.01, 400-25 çok rahat şeklindeki çalışmasıyla beni kendisine hayran bıraktı. Ayrıca Halis Karataş'ın binmesi de önemli bir faktör. Çaldıran üçüncüsü Real Queen ve de yine grubun ağır toplarından Birolağa da iyi durumdalar ancak ben bu kez bu safkanın bütün rakiplerine üstünlük kurarak birinciliğe uzanmasını bekliyor ve de banko öneriyorum. 

BADARBUNGA: Uzun zamandır yarış kazanamayan Badarbunga'nın kısa mesafedeki son üçüncülüğünü dikkate almıyorum. Çünkü safkan uzun mesafeye daha yatkın. Burada Beceriklihan tempoyu belirlemek isteyecektir ancak ben yüksek ihtimal olarak iddiası düşük safkanlardan birinin öne atılıp koşuyu karıştırmasını bekliyorum. Bu şekilde bir yarış olursa Badarbunga için kazanmak zor olmaz. Safkanın ağır kilolarla yaptığı çalışmalarında çok sıkılmadan çıkardığı çok rahat şeklindeki dereceler de tatminkar duruyor. 

Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri 

11.5.10
13.12.8.2.11.9.5.4
5.4.3.6
2  FIRE OF WORLD BANKO
2 BADARBUNGA // 3.4.1
9.6.1.7.5

33.6 TL // 134.4 TL