Günün idman pisti programına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:


Kara Kamçı Diyarbakır Altılı Ganyan Tahminleri, Yorumları, Analizleri, 

Selam sevgili dostlar Diyarbakır'da  şöyle böyle bir program diyelim geçelim. Son ayakta çok Güvendiğim bir tayı tek atıp şablonumu kuracağım Şimdiden herkese bol şans.


Günün Üçüncü Koşusunda İçinden çıkamadığım bir Koşu HEPSİ Deyip rahatça izleyeceğim. Sıralamayı şablonda görebilirsiniz.


Günün Dördüncü Koşusunda ALTINSİMA, Bu safkan Önde boğuşacak olan safkanların sonlarda nefeslerinin bittiği yerde gelip koşuyu lehine çevirmesi sürpriz olmaz. Kaçak tayların içinden hakkımı GÜVENBAKAN'dan  Yana kullanacağım. Adeta sınıf atlayan CAPPADOCİA, formda gelecek olan DİZDARBEY Yeterlidir diye düşünüyorum.

Günün Beşinci Koşusunda Son yarışı gayet başarılı olan ve çalışmalarında iyi dereceler çıkartan GİZEMLİTAY İlk atımdır. son iki yarışını ölçü almadığım ve pistin ıslak olması halinde çok şanslı olacağına inandığım ATAKANYELİ'nden farklı bir yarış bekliyorum.YÜRÜSURHAT, GÜNEŞGÜZELİ Daha sonra.


Günün Altıncı Koşusunda bu koşuda ADOLFHA İsimli safkanın bu koşuda gerçek gücünü ortaya koyacağına inanıyorum ve ilk atımdır. Çalışmalarında fit duruma gelen RACON, bu pistte başarılı yarışları olan SONGÜLCAN, ve bu koşuda farklı koşacağına inandığım FİRE OF THE KİNG Sırasıyla yazılmalıdır.


Günün Yedinci Koşusunda Uzun aradan sonra yarış gören SOKULLU' bugün uygun grupta koşuyu kazanması sürpriz olmaz. Yaklaşık Üç buçuk aydır koşmayan ama bu gruptan çok farklı performansa sahip olan MARDİNAR en az SOKULLU  Kadar şanslıdır. Kısa mesafeli yarış olduğu için daha önce bu mesafede sert rakipleri geride bırakan ATASTACUS, ve LİON KİNG' den bu koşunun bombasını bekliyorum.


Günün Sekizinci Koşusunda bu pistte ikinci olduktan sonra şansını elazığ pistinde deneyen ve yeniden sevdiği piste çıkan KAZANOĞLU Günün en sağlam bankosudur.


Altılı ganyan şablonum 


2-7-10-1-3//8-5-3-6-9-11
9-3-2-10
6-5//8-7
5-3-8//1
6-8-3-7
2-KAZANOĞLU

19.20 TL

112 TL