En Son!

6/recent/ticker-posts

25 Aralık Nalkapon Bursa At Yarışı TahminleriAldığım istihbarata göre bazı yeğenlerim beni çok özlemiş. Aylardır, Dayım nerede, başına bir iş mi geldi? diye ortalarda dolanmış. Düşmanlarım da o artık yok, o artık öldü, diyorlarmış. Söyleyin onlara Nalkapon geri döndü yeğenlerim. 30-40 ganyanlı bankolarımı kafalarına indirmem yakındır. 

Sana nerede olduğumu söylemem mümkün değil yeğenim. Israr etme. Bu büyük bir sır haberin ola. Uzaydaydım yeğenim. Bir gün Veli'den çıkmıştım. Yanımda da Süpürgeci Sülo yeğenim vardı. Ondan son istihbaratları alıyordum. Sonra Veli'nin üstünde uçan bir tepsi gördüm. Sülo'yu uyandırdım. Hemen dönüp baktı. Kaç Dayı, kaç, dedi. Son sürat ahırlara doğru koşmaya başladık. O da peşimizden geldi. Orada birkaç seyis yeğenime, canını seven kaçsın Ufolar geliyor, diye bağırdım. 10 saniye sonra bütün ahırlar boşaldı. Hepsi kaçtı. 

Sülo'yla birlikte, sana adını veremeyeceğim eski bir at sahibi dostumun ahırına girdik. Orada onun şampiyon bir atı vardı. Tepemizde ışıklar dönmeye başladı. Sülo'ya dedim ki burada durursak bizi yakalarlar. İzlediğim gavur filmlerinde ufolar kaçırdıkları insanları kesip biçiyordu. Aklıma o geldi. Hemen atın üstüne atladım. Sülo'da yan ahıra geçip oradaki atı aldı. Dört nala kaçmaya başladık. Uçan tepsili Ufolar peşimizdeydi. Ara sokağa girip izimi kaybettirdiğimde Sülo'nun peşimden gelmediğini anladım. Onu çoktan almışlardı. Biliyordum yeğen, sıra bendeydi. Sonra üstün jokeylik yeteneklerimi konuşturup yine atımla fişek gibi kaçmaya başladım. Beni adım adım takip ediyorlardı. Sonunda da yakaladılar. 

Onlara kim olduğumu anlattım. Ama beni anlamadılar. Gavurca konuştuklarından ben de onları anlamadım. Üzerimde incelemeler yaptılar. Üstün zekamı çözmek için aylarca uğraştılar. O sırada ben de onların konuştuğu gavurcayı öğrendim. Bir gün şefleri geldi. Ayağa kalktım. Onunla konuşmaya başladım. Bana bak densiz sen benim kim olduğumu biliyor musun diye sordum. Kimsin ki dedi. Benim adım Nalkapon, soyadım Bomba dedim. Bir adım geriye gitti. Namımı duymuştu. Ama kozlar onun elindeydi. Fırsatı değerlendirmek istedi. Bana bak Nalko, namını duydum. Ne kadar iyi at yarışı oynadığını bütün galaksi biliyor. Eğer bana büyük bir kupon yakalatırsan seni de yanındaki uşağını da serbest bırakırım dedi. Sülo yeğenim anasına hasret. Ona kıyamam. Yoksa hiçbir kuvvet bana zorla kupon yaptıramaz dedim. Uçan tepsiyi Veli'ye sürdük. Ona yüklü bir kupon yakalattım. Sonra arkadaş olduk. Beni de serbest bıraktı. 

İşte yeğen bütün hikayemi öğrendin. Şimdi müthiş kurgumu söğüşleme vakti.  İlk ayağı geçtik mi ganyanda kuyruğa gir.  Benim kıymetimi iki kat bilsinler. Ellerindeki gücü anlasınlar. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

9 OLGUNKIZ // 10
3.1.12.5.7.8
5.2.8.14.6.3.11.10
2.6.1 // 8
4.12 // 7.8.6
8 POWER OF ANGELS BANKO

21.6 TL // 134.4 TL 


Yorum Gönderme

0 Yorumlar