Teoman 01 Bursa At Yarışı Tahminleri

KING POWER: Bursa'da koştuğu orta sınıf yarışlardan sonra İstanbul'da çim pist ile tanışan safkan önce KV 7 bir koşuda ikinci oldu, sonrasında yine İstanbul'da güçlü rakipleri yanında fazla da üzerine gidilmeden kötü sayılmayacak bir dereceyle dokuzuncu oldu. Ardından G3 koşuda kum pistte hiç de kötü sayılmayacak bir yedincilik yaptı. İstanbul'da koştuğu rakiplerinden sonra bu grupla baş etmesini beklediğim safkan süper formu ile kazanacaktır.

LOKOMOTİF: Önde rahatsız edecek hiçbir rakibinin bulunmadığı bu yarışta yarışın başından sonuna kadar istediği tempoyu verip kolay kazanmasını bekliyorum.


SEBİNAM: İstanbul'da koştuğu yarışlara bakarak eşgal olarak da çok beğendiğim safkanı güzel hazırlıklarıyla günün üçüncü alternatif teki olarak öneriyorum.

Çok iyi bir formu olan ve katıldığı yarışların üst üste üçünden birincilikle ayrılan Bosphorus Beauty'nin Doğu'nun Karataş'ı Ferit Yardımcı'yla yine kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum. Her zaman olduğu gibi sürpriz atların şansının fazla olduğu Elazığ yarışlarında hepinize bol şans diliyorum.