Bursa 3.Koşu tay AnalizleriASLAN ADAM bu eşleşmenin ilk tayı, annesi NİRAN daha çok uzun mesafeli çim koşularında başarılı olmuştur. Anne kardeşlerinden AUTUMUN PEARL kaçak stili ile bildiğimiz bir taydır. Diğer anne kardeşlerinden ANALUX orta mesafeli çim koşularında gücü nispetinde  zaman zaman başarılı olmuştur.  Diğer anne kardeşlerinden günümüzde koşan ASLAN DAYI uzun mesafeli çim koşularında orta sınıf yarışlar sergilemiştir.

ERKAN ABİ bu eşleşmenin ilk tayı, annesi ŞAMAŞ maiden den çıktığı ilk koşu 1200 metre kum pisttir. Yarış hayatı boyunca orta mesafeli kum koşularında zaman zaman başarılı olmuştur. Koşan bir anne kardeşi bulunmuyor. Baba kardeşlerinden bu yıl yarış hayatına başlayan ve koştuğu üç koşuyu da kazanan EALE FLY FREE bu sezona hızlı bir giriş yapmıştır.

GOMEZ annesi CLASSIC LIFE hiç yarış koşmamıştır. Ana-baba bir kardeşi olan ROYAL WINNER İLK Miden koşusunu 1900 metre kum pistte kazanmıştır. Daha çok uzun mesafede çim-kum ayırt etmeden koşular koşmuştur. Anne kardeşlerinden günümüz de koşan SİBEL SU maiden den çıktığı ilk koşu 1200 metre çim pisttir. Vasat yarış hayatına sahiptir. Daha çok uzuna yatkın orjini ile bizde nasıl koşacağını merak ediyoruz.

 MAZARAT be eşleşmenin ilk tayı, annesi ALWAYS LANTERN koştuğu yirmi iki koşuda sadece 1200 metre kum pistte kazanmıştır. Dört defada tabelaya girme başarısı göstermiştir. Anne kardeşlerinden MY NERİS koştuğu dokuz koşudan birisini 1100 metre kum pistte kazanmıştır. Üç defada tabelaya girme başarısı göstermiştir.

SUPER STEEL bu eşleşmenin ilk tayı, Annesi LEYLİM kısa süren yarış hayatı boyunca koştuğu on altı koşudan altısını kazanırken hepsini de kum pistte başarmıştır. Geriye kalan on koşunun sekizinde tabelaya girme başarısı göstermiştir. Anne kardeşlerinden CELCIUS da annesi gibi daha çok uzun mesafeli kum koşularında başarılı olmuştur. Kuma yatkın orjini ile çim piste nasıl koşacağını bizde merak ediyoruz.

WOLF ON TIME bu eşleşmenin ilk tayı, annesi TOO LATE maiden den çıktığı ilk koşu 1200 metre çim pisttir. Fakat ondan sonra çok vasat bir yarış hayatı sergilemiştir. Anne kardeşlerinden SWORD SWIPE koştuğu beş koşuda tabelaya girme başarısı gösterememiştir.

ANITA BLAKE bu eşleşmenin ilk tayı, annesi KATTY HAWK hiç koşu koşmamıştır. Anne kardeşlerinden günümüzde Bursa pistinde koşan GOLIATH daha çok kısa mesafeli kum koşularında koşup şuana kadar vasatın üstüne çıkamamıştır.

ART DANCER  bu eşleşmenin ilk tayı, Annesi SONNUŞKA yarış hayatına iyi başlayıp ilk iki koşunu 1200 metre sentetik pistte kazandıktan sonra orta dereceli bir yarış hayatına sahiptir. Koşan bir anne kardeşi bulunmuyor. Babası FERNANDO Gazi şampiyonudur. Baba kardeşlerinden en dikkat çeken tay olan ARTICH MAN dir.

EBOŞ bu eşleşmenin ilk tayı, annesi CANPARE koştuğu dört koşuda tabelaya girememiştir. Anne kardeşlerinden DEKMAN koştuğu dokuz koşuda, SELF CONTROL beş, CORVET ise dört koşuda daha birincilikle tanışamamışlardır. Babası DOMINO EFFECT kısa mesafeli koşularda başarılı olsa da bir çok uzun mesafeli GRUP koşu koşup pekte istediğini elde edememiştir.

ESPOIR DU JOUR Bu eşleşmenin ilk tayıdır, Annesi ALBERİCA koşu hayatı boyunca bir koşu koşup tabelaya girememiştir. Anne kardeşlerinden SULTAN OF SWINGS GR2 Mehmet Akif Ersoy koşusu birincisidir. Daha çok uzun mesafeli koşularda başarılı olmuştur. Diğer Anne kardeşi olan REBELLION da uzun mesafeli çim koşularında başarılı olmuştur.
Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.