23 Aralık Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim iyi misin? Son birkaç gündür üzerimdeki kara bulutları dağıtmakla uğraşıyorum. Üfürükçü Süleyman'a göründüm, üzerinde nazar var Dayı, sen bir Kurşuncu Süheyla'ya git, dedi. Bunu nasıl çıkaracağımı bilmiyorum. Yeğenim, bugünkü nazarı çıkarsa yarın vereceğim müthiş kurguda bir sürü göz kalıyor. Her gün yeni bir nazar üstüme yapışıyor. Bu gidişle yanımda battal boy bir nazar boncuğu taşımam söz konusu olabilir. 

Bugün İstanbul bültenine bakıyorum da iki bankom bana göz kırpıyor. Duyduğuma göre Adana'dan İstanbul'a doğru yola çıkmadan önce Akın Sözen yeğenim bir şarap mahzenine uğramış, "Hancı bana bir şampanya, atıma da şeker getir" demiş. Hancı da ona ''Hayırdır yeğenim sen şampanya içmezdin?'' demiş. Akın yeğenim de ona pis bir bakış atıp ''Yarın İstanbul'da Günalsultan'a biniyorum. Eyere gizleyeceğim bir kadeh şarabı son 300 metrede çıkarıp patlata patlata kazanmayı planlıyorum, diye karşılık vermiş. Benim de müthiş bankom olan Günal Sultan hakkında bu istihbaratı aldıktan sonra onu devirmemeye karar verdim. Yine de kuşkularım var yeğen. Eğer böyle şımarıklıklar yapacaksa geçilmesi an meselesi ama doğru düzgün sürerse uçan kuş onu geçemez. 

İkinci bankom Tribute To Joss sabah idmanını yalnız yapıyormuş. Duyduğuma göre onun hızından korkan diğer atlar sakatlanma tehlikesi yaşıyormuş. Rüzgarıyla iki seyisi devirmiş. O yüzden Müslüm yeğenim etrafındakilere ''Yarın Tribute To Joss'la sabırla bekleyip sonlarda işlerini bitirmem gerekiyor. Diğer atlar kiminle koştuğunu bilmeyecek, onlar virajı dönerken ben kır kahvesinde çayımı yudumluyor olacağım. İkinci olan at, yarışı ben kazandım sanacak.'' diyormuş. Onu daha önce hiç bu kadar iddialı görmemiştim. 

Bir bankom daha var yeğen. Aldığım istihbarata göre Halis yeğenim, evden Veli'ye giderken son birkaç gündür bu şarkıyı çok seviyorum diyerek radyonun sesini sonuna kadar açıyormuş. Yanındaki yardakçıları da can kulağıyla dinliyormuş. Şarkının adı da "Kupa Kızı Sinek Valesi"ymiş. Ama Halis yeğenim şarkıya eşlik ederken "Maça Kızı Sinek Valesi" diyormuş. İlk önce olayı çözemeyen yardakçıları bunu anlamak için gizli bir toplantı yapmışlar. Sonunda da içlerinden biri bu kripto mesajı yalnız benim çözebileceğimi söyleyince gizli bilgilerini paylaşmaya karar vermişler. Yani anlayacağın artık ayağıma geliyorlar.

Yeğenim sen böyle yaparsan bu devran nasıl dönecek? Sitedeki yeğenlerimin yerinde olsam sayfaları kapatır, pılımı pırtımı toplar ortadan kaybolurdum. Ben ömrümde böyle vurdumduymazlık görmedim haberiniz ola. Duyduğuma göre ceplerini artık şişirmiyormuşsun. Aramıza kara kediler girmesi an meselesi. 

Not: Kara Kamçı, Yiğit Can ve Sezer'in tahminlerine www.yarisanat.com üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3 GÜNALSULTAN BANKO
1.8.7.11
1.5.2.3.4.7
2.1.8.7.5.4.10
6.12.2.1.9.4-
3 MAÇA KIZI // 2

70.56 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

2.1.8.7.5.4
6.12.2.1.9.4
3 MAÇA KIZI // 2
7.6
6 TRIBUTE TO JOSS BANKO
6.1.2.14.3.9.4

70.56 TL // 141.12 TL
Tıkla Git

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. TRIBUTE TO JOSS: olmaz olmaz.
    Ben koşuları bir kez izlerim.
    FERHAN izlemediğiniz belli. Sade son koşusunu değil bir önceki koşusunu da izleyiniz. Ne demek istediğimi anlarsnız.

    YanıtlaSil