ÇERMİ KHAN Son yarışlarında sınıf atlayan safkan kazanarak bunu belli etti mesafe derecesini 1.34.26 koşarak bu rakiplerinden daha iyi dereceler çıkartıp son çalışmasında da 27.40 rahat çalışma gerçekleştirdi. Günün İlk bankosudur.

TOKATÇI Uzun mesafede başarılı koşacağına inandığım fakat pekte başarılı olamayan safkan yeniden kısa koşacak. Eli Kulağında olan safkan hazır görüntüsüyle viraj üzerinde rakiplerini uyutup başarılı jokeyiyle koşuyu lehine çevirecek diye düşünüyorum. İlk atımdır.

LEGEND RING Son yarışını kazanırken yeniden formunu yakalamayı başardı. Bugün Önde rahatsız edecek rakibide yok, Tokaçoğlu bir yarışa gelmiş, Virajda rakiplerine Dayanacağını düşünüyorum.  Çıktığı gibi kazanabilir.

İLKSEN Burada bir yarış koştuktan  sonra Bursa pistine gidip kazanan daha sonra iki tabela dışı yarış yapıp yeniden bu piste dönen Safkan startta fazla oyalanmaz ise önde kaçacak rakiplerini sonlarda atacağı sprintle geçebilir. İlk atımdır.

BİNNAZ Son yarışını izlerken uzun mesafeli yarışta iyi koşar diye not tuttuğum safkan bugün ideal mesafesin de koşacağına inanıyorum. YILMAZHAN İle anneden kardeş olan tay bugün sürprizi gerçekleştirebilir.

PELİKAN Bursa pistinde daha sert gruplarda başarılı yarışlar koşan tay bugün bana göre uygun grupta koşacak Bu piste ilk defa çıkacak olan safkan uyum sorunu yaşamaz ise Karışık koşuda kazanması sürpriz sayılmaz.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM
1-CERMİ KHAN
3-2-1-5-4-6
1-LEGEND RİNG//4-3-6
2-5-3
3-5-2
5-1-2-10-11
                                    16///64TL bol şans..