1.Ayak: Uzunda daha iyi koşmasını beklediğim FERHATHAN M.Kaya ile favorimdir. Süratli safkan West Grove ve dinçlik yarışı yapacak olan Reco rakipleridir. 

2.Ayak: Uzun aradan sonra koşu gören ve yatkın olduğu mesafeye çıkarılan BEĞ AGA yakın ara kaybettiği yarışın ardından daha formda ve hazır katılacak olmasıyla ilk atım.

3.Ayak: Son yarısında güzel bir bekleme yarışı yapan İPEKKİZİ bu gruptan farklı görüntü ve performansıyla sahadan birincilikle ayrılmasını bilecektir. Günün bankosu olarak öneriyorum.

4.Ayak: Kısa mesafeli sürat koşusunda İlkaan ve Babadöker ikilisi gerek kalite ve gerekse de bugüne kadar ortaya koydukları performans açısından öne çıkıyorlar. Küçük ve misli kuponlarda öncelikli olarak değerlendirilmeliler.

5.Ayak: Aradan sonra katıldığı iki koşudan da galibiyetle ayrılırken hiç zorlanmayan Tarıkhan ve üst düzey mücadelelerde adından sıkça söz ettiren Saadın Gücü ikilisi bu koşu için yeterli görünüyor. En az hata yapan kazanacaktır.

6.Ayak: Orjin bakımından kaliteli olmakla beraber start aldığı dört koşunun hiçbirinde tabeladan düşmeyen Red Kit yarışın önde gelen ismidir. No More One ve İn The Navy ikilisi bu tayın hatasını kollayacaklar. 

3,5,6
2,10,4,1,6,9 // 5,7
1 İPEKKIZ BANKO 
2,1 // 3
8,6 
3,1,5 // 4,2

12,96 TL
86.40 TL