En Son!

6/recent/ticker-posts

İstanbul'da Tevziye Programı


YENİ NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Gavur yarışları istediğim paraları vermiyor yeğen zamanımı boşa harcayamam. Müthiş kurgumu yapıyorum ama rakı masasına otursam hesabı karşılamayacak ikramiyeler veriyor. Dünkü hilal taktiğim de işe yaramayınca hevesim kalmadı artık. Belki başka vakit Turan taktiği yapabilirim onlara karşı. Sen bu arada benim harika kurgumu bekleyeceksin. 

İstanbul'da tam tevziye programı yapmışlar yeğen. Bugünkü istihbaratım çok kuvvetli haberin ola. Seyis yeğenlerim Başseklavi kazanacak kuyruğunu dikti yarış saatini bekliyor dediler. Onların boynunu bükemem banko yazacağım. Oddjob çok kaliteli ama Heyamola da yerinde duramıyor dayı diye uyardılar. Nazımayşe mükemmel hazırlanmış seyis yeğenlerimden biri onu yakından takip ediyor. Örümcekbey ağlarını örmeye başlamış bile son virajı döndüğünde rakiplerini kapana kıstırıp tek tek yiyecekmiş. Sierra Maestra için çerez grup diyor yeğenlerim ama kenarda bir iki tane ev yapımı bombam vardı onları döşedim oraya yanlışlıkla üstüne basarsa bombalarımdan biri patlayabilir. Light Foot müthiş sprintini son metreye saklayacakmış. Son 50 metreye kadar adını duyamazsan telaşa kapılma kulağını tilki gibi dikip spikerin sesini dinle. Seyis yeğenlerim asla yanılmazlar onlara olan güvenim tam. 

Evet yeğenim artık tevziye programları ufak ufak koşmaya başlıyor. Üstün altılı bilgimin boşa gitmeyeceğini düşünerek kendimi hazırlıyorum. Benim 30-40 bin veren yarışlardaki mükemmelliğimi unutmuş olamazsın. 15-20 ganyanlı teklerimin hala kafanın içinde bir yerlerde olduğunu biliyorum. Eski günlerimize dönmemize az kaldı bu böyle biline. 


9.4.10.8.6.2
6.9.5.4
2 ODD JOB // 1.7
2 BAŞSEKLAVİ BANKO
12 NAZIMAYŞE // 6.3.7.5
11.5.9.7.6.3.10

10.08 TL 
151.20 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar