KURTINIADIS 28 Ocak ADANA Tahminleri


BAY ZAZA: Bu denli maiden vasat atların yanında sivriliyor. Oldukça vasat rakiplerle yarışacak olmasından dolayı ön planda olması gayet normal. Son yarışında da çok sert bir rakibe çarpıldı. Son yarışının yarısını yapması halinde kolay kazanmasını bekliyorum. BANKO!!!

BAHATHER: Gruptaki süratli isimlerin hemen arkasında yarışı takip etmesini beklediğim isim düzlükten sonra arttıracağı ataklarla alacağı liderliği fotoya kadar koruyabilir. Favorim.

DİRANŞAN: Yarışın çok süratli gitmesi en çok bu safkana yarayacaktır. Kısa sprinte sahip isim düzlükte çok etkili sprintiyle kazanmasını bekliyorum. Favorimdir.

SİNCAP GÜL: Verdiği ara sonrası gerçekleştirmiş olduğu idmanlarında fazla sıkıştırılmamasına rağmen tatminkar dereceler sergilemesiyle beraber dinçliğin de vermiş olduğu etkiyle süratli gidecek yarışı etkili düzlük sprinti ile kazanmasını bekliyorum. Favorimdir.

LAST POINT: Çok eşkalli ve tam bir uzun mesafe atı görünümünde olan safkan muazzam formda. Son yarışında da çok etkili koşu yapıp uzak farkla koşuyu kazanan safkan bugün lehine olan uzun mesafede daha etkili bir koşu çıkartacaktır. Tecrübelendikçe daha iyi yerlere gelecek olan safkanı GÜNÜN BANKOSU OLARAK öneriyorum...

GÖZ AĞRISI: İstanbul'dan geldikten sonra kum pistte yarış gösterilen safkan, eksik olduğu uzun mesafede koşup, buna rağmen gücü nispetinde başarılı bulduğum isim, bugün daha etkili olduğu kısa mesafede nispeten süratli gidecek yarışta, trafik sorunu yaşamaması durumunda kazanmasını bekliyorum. Favorimdir...


ŞABLONUM

2-BAY ZAZA
6-BAHATHER // 5.3.4.7
7-DİRANŞAN // 5.3.2.6.10.1
3-SİNCAP GÜL // 2.5
4-LAST POINT
16-GÖZ AĞRISI // 15.4.1.3.2.5

Tutar: 44.10 TLYorum Gönderme

0 Yorumlar