Çağrı Ekinci Adana - İstanbul At Yarışı Tahminleri
ÇAĞRI EKİNCİ İSTANBUL - ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


ADANA TAHMİNLERİM

1 ayak. 2 BY ZAZA // 3.1.9
2 ayak. 12.6.7.4.5.8
3.ayak. 5 DAMLATAŞ BANKO
4.ayak. 2.3
5.ayak. 5.7.4
6.ayak  6.2.4.3.16


10.80 TL
43.20 TL 

İSTANBUL TAHMİNLERİM

Yarış camiasından bir isim olarak bundan böyle imkan buldukça Sihirli Kantarma'da siz değerli yarış severlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Bilrikteliğimizin hayırlara vesile olmasını dilerim.


1. ayak; Habilden kafayı alacaktır, Kepez Beyi, Candostum takibe alacaktır; Montego ve Gezegen öldürücü sprntini deneyecekler. Kepezbeyi annesi Kalamış Esintisi aynı zamanda Gümbürgümbür'e de annelik yapıyor, ara sonrası bir yarış gördü ve nefes açtırdılar dikkat diyorum.
                                     
2 ayak: Süprize açık bir koşu aslında altılının kaderi burası. Turboer, İlksen, Yediiklim Durden, Feracehan, Şelale ve Azat Kuşu ön planda değerlendirdiklerim.

3, ayak: Bekirim'in normal şartlarda bu grubu gecmesi lazım ama ben burada sürpriz arayacağım. My Girl Asya,  Fire Flame, Shikibu,  Bulish ve Sansa şanslı safkanlar.

4.ayak: Startla birlikte Golden Tower liderliği alacaktır, Big Brown ve Zu  Hat adeta gölgesi gibi kaçırmamaya çalışacaklar. Dayım Benim ve Yalpagan bariyer dibini karartacak benden söylemesi çok zevkli bir mücadele olacak ayakları düz bassın.

5 .ayak; Baybaşkan sentetik pisti zayıf yanliz diğer atlarda formda değil ayrıca bu sefer pilotunu da buldu Selim Kaya idaresinde bankom olacaktır.

6:ayak; Lion master apranti bindirdiler eğeri kaydı ve kaymasaydı yarışı kazanacaktı. Dostum Murat Çelik'le konuştum abi çocuk çok heyecan yaptı yoksa atımız kazanırdı dedi Şimdi azrail biniyor üzerine banko diyorum. Yanına at yazmak isteyenler 1 numarali Big Show'u yazabilirler. Kara Babri bizim Baltacının atı at her yarışında sorun çıkartıyor yoksa bu gruptan fazla ama sol ayakta geçen sıvı kaybı olmuş. Bugün nasıl koşar bilemem.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

1:ayak:(11:2;3:4)...1....6
2:ayak:(8;4;6;3;2;9;12).......14
3:ayak:(1)......8.9.10.....5.4
4.ayak:3;4;6....(2.1.5.7)
5;ayak: 1 BAYBAŞKAN bankoo
6;ayak; 6 LION MASTER BANKO rakip (1.3)

Yorum Gönderme

0 Yorumlar