04 Aralık İstanbul İdman Pisti Programı

Günün idman pisti programına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:


Selim Pusat İstanbul At Yarışı Tahminleri, Altılı Ganyan Tahminleri,  14 Ekim 

1. Koşu Son yarısında Çim'in normal olmayisindan etkilenen ve etkili jokeyi ile muhteşem bir uyum içerisinde olan Arslansutunu günün alternatif bankosu olarak öneriyorum. Rakip olarak gördüğüm isimler beğendiğim aprantisi ile uyum yakalayabilirse Kara Turbo olacaktır. Bu koşuda sürprizi ise Altınkilic isimli safkandan bekliyorum.

2. Koşu Abbas Yolcu ile Anneden Kardeş olan ve Halis Karataş'in takibinde olan tam bir sentetik canavarı olmasını beklediğim Alla Turca bu yarışta günün başka bir alternatif teki olmaya adaydır. Son yarısında rahat kazandığı Manticore'den inen Kocakaya Tercihli proximo ile en büyük rakip olmasını bekliyorum. EsKayra ise Son yarısında gösterdiği performansin üstüne çıkabilecek bir isim.

3. Koşu Etkili kan hattı ile gözüme çarpan iki isim var birisi Kris Angel diğeri ise Sen de gel tay koşusu olduğu için çok at yazılması taraftarıyım.

4. Koşu Son yarısında Tahire gibi bir ismi geride bırakan bu tip kısa mesafe yarışlarını seven Izmir'deki formunu burada devam ettirecegine inandığım Şahin Tepesi favorim.

5. Koşu Daha önce kazandığı iki koşu ile kalitesini ispat eden Murtecizcan herkes gibi benim de favorim lakin İzmir pistinde 2 Koşu ya kayıt yapılıp Lalus ve Efe Baba'nin kazandığı Koşulardan kayıt silinen henüz Maiden isim olan Asturbo Son yarısındaki Form sicramasini buraya taşıyabilir. Sürpriz beklediğim isimdir.

6. Koşu Kaç yarıştır tek attık kaç yarışta ekmeğini yedik bilinmez. O kadar favori alternatif teke rağmen bu gün onun günü olduğu açık ve net şartlar ihtimaller hepsi onu gösteriyor. Son yarısında Turutcan tek rakip olarak onu gördü ve tam sprinte kalktığı anda onu durdurucu fouller yaptı bugün önde boş kalmasını bekliyorum kısa mesafeli yarışlarda mükemmel bir performans sergileyen SON OF A LEGEND tartışmasız benim gözümde Günün en sağlam bankosu zira kendi nefesi bu yarış için yetmese bile İldir Beyi gibi güçlü ekurisi onun hizlandirdigi yarışta dokulenleri çok rahat toplayabilir. Biri kaçak diğeri bekleme yapan iki yapboz parçası gibiler.

7. Koşu süratli gitmesini beklediğim bu koşuda öndeki gruptan en şanslı isim şüphesiz ki Voli olacaktır. Arka gruptan ise Aslanagzi acı Sprinti ile yarısı kazanmaya yakın isim olacaktır. Günün surprizini ise ara vermesine rağmen önde boş kaldığı yarışlarda çok başarılı olan Mustafa Manav ile start alacak olan Lord Of İstanbul'dan bekliyorum.


8. Koşu Son Koşusunda rahat bir performans ortaya koyan kaliteli isim Perhane bu yarışta favorimdir.


ALTILI TAHMİNİM 

7.8.9.4.2.1
6.7.3 // 10.1
3.7 // 2.
2 SON OF A LEGEND BANKO 
6.4.1.2
2.3.8 // 6.11

25.92 TL 
144 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar