Sevdiği Mesafede AHMİN Bir Kez Daha BankoKARA KAMÇI BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

HARMANDALI Son yarışında ikinci olurken daha sert rakiplerle mücadele  eden bu safkan formunu aynı şekilde devam ettiriyor uygun grupta kazanması bekliyorum.

POWER OF THE SUN Sorunları giderildikten sonra sevdiği bu pistte yarış görüp üçüncülükte kaldıktan sonra burada tam mesafesinde koşacak. O güne nazaran 6 Kg eksik koşacak olan bu safkan F. yükselin de binmesiyle ilk atımdır.

MY CEM seri stilli bu safkan son iki yarışında MADRABAZ Gibi önde numarayı alıp sert tempo veren bir safkana takılmasına rağmen ikisinde de tabela içerisinde yerini aldı. Bugün önde rahatsızlık edecek safkan olmamasından dolayı uygun kilosu ile beyaz bayrak ayna yapabilir.

VELİHAT BETÜL son dört yarışının ikisini burada kazanırken piste ne kadar uyum sağladığını belli eden bu safkan bugünde koşunun tartışmasız favorisidir. Hafta içide 25//52 Rahat yaparak aynı şekilde formunu devam ettirdiğini gösterdi Küçük kuponlara tek bırakılabilir.

WINTER GALLOP Son iki yarışında çıkış yakalayan bu safkan son yarışında ikinci olurken hayli iyi göründü çalışmalarında da 65 Kg ile 25//52 rahat yaparak bu koşuya M. gündüzeli Katılması ayrı bir avantaj Favorimdir.

AHMİN Start problemi giderildikten sonra başarılı yarışlara imza atan bu safkan son uzun mesafeli yarışında viraj üzerinde rahat gelerek koşuyu kazanmıştı. Bugünde starttan normal çıktığı takdirde Koşuyu kazanacağını düşünüyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

KÜÇÜK ALTILI GANYAN KUPONU

1-HARMANDALI
10-POWER OF THE SUN//HEPSİ
9-MY CEM//4-5-3
5-VELİHAT BETÜL
11-10-4-8-7-9
1-AHMİN
                                        20TL Bol şans.

GENİŞ ALTILI GANYAN ŞABLONU

1-5-2-7-3
10-12-3-8-11-6-5-4-2
9-4-5-3
5//1
11-10-4-7-8-9-14
1-AHMİN
                                               151 Bol şans

Yorum Gönderme

0 Yorumlar