Urfa'ya Dört Tekim VarTEOMAN 01 URFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Son dönemde performansımda düşüş olduğunun farkındayım ancak programlardaki dengesizlikler sürpriz ararken hata yapmaya sevk ediyor. İlerleyen dönemlerde iyi ikramiyelere hep birlikte uzanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Herkese bol şans diliyorum.

Urfa'ya Dört Tekim Var

1.Ayak: YALNIZKARTAL yaklaşık 3 ay aradan sonra ilk yarısında 60 kg ile gereksiz yere önlerde gidip aranın da etkisiyle üçüncü oldu. Adana'da Burukmert, Kozan dağı, Domaniç, gibi sert rakiplerine 1500 de zor anlar yaşattı. Yarın önde gidecek rakiplerini virajdan sonra ayırıp kazanacaktır. SAGLAM BANKOMDUR


2.Ayak; Adana'da koştuğu A3 ,KV6 yarışları bu gruptan farklı olduğunu gösteren hiç de yabancısı olmadığı yarışlara hazırlandığı kendi pistine çıkan AKYILDIRIM istediği mesafede BANKOMDUR. Rakip soranlara ekürileri öneririm.

3.Ayak: Çok zor bir yarış her defasında  biri ötekini geçebiliyor. Sıralamam hafif kilolu MİLONGA, her yarış saldıran PRENSES GULSAH, ekürilerden özellikle AYSELTAY ve SANGRIA şeklindedir.

4.Ayak: Son yarısında da çok tuttuğum ancak mesafeden etkilenen PRENS DESTAN favorim. Mesafesine dönen KOMPAS iyi bir at. KARTALBABA ve süratli ULUDAĞKAYA öncelikli fakat zor yarışlardan biri olduğu söylenebilir.

5.ayak Önde gidecek YEMCİREŞİT'i bu sefer VİNDIRHAT rahat bırakmayacaktır. ,MİNİF RESİ de bunlara katılacak elbette. .İki yarış görüp tam kendini bulan ALTİNSİMA sonlarda gelip bunları geçecektir. Alternatif tekimdir.

6.ayak: Bu sene çok daha iyi gruplarda yarışlar yapıp verdiği aranın ardından girdiği son yarışı ölçü olmayan ŞEVALABLA daha önceki yarısında uzunda incir çekirdeği ne zor anlar yasatmasdi. daha iyiye giden durumu 1200 metrede ilk start avantajı ve rakiplerinden çok farklı handikap puanıyla Alternatif tekimdir.


2 YALNIZKARTAL BANKO
3 AKYILDIRIM // 4
12,15,6,4,10,1,5,2 // 9,11,13
8,6,4,10,1,5,3,11
1 ALTINSİMA // 2,5,10
15 ŞEVALABLA // 16,5,2,7,6

3.20 TL
153.60 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar