İdeal Mesafesinde TOKATÇI Banko


                                  KARA KAMÇI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

MUSON RÜZGARI Son yarışında viraj üzerinde İstediği sprinti  atıp koşu mesafesine yetiştiremeyen safkan o güne nazaran 5 Kg eksik koşacak. Daha önce D.sav ile burada bir ikinciliği bulunuyor. bugun 200 Metre uzayan koşuda koşuyu kazanabilir.


LHAZAREEN üç yarış koşup her yarışta üstüne koyarak koşan bu tay bugün mesafenin biraz daha uzamasıyla şansını biraz daha artırdı  karışık koşuda favorimdir.


CANŞEN İzmir pistinde başarılı olduktan sonra İstanbul ve bursa pistinde gördüğü yarışlarda fazlada başarılı olamayan safkan bugün ilk defa çıkacağı bu pistte günün sürprizini gerçekleştirebilir.


TOKATÇI Son yarışını uzun mesafede bursa pistinde koşup üçüncülükte kalan safkan bugün yeniden sevdiği piste çıkacak. İki Gün öncede S.özen idaresin de 26/39 Rahat yaparak hazırlandı S.özen idaresinde Günün bankosudur.


BÜTÜN HABER Son yarışında stratta kalıp biraz da koşu içerisinde yer arayan safkan sonlarda attığı sprintle ikinciliği kurtardı. Zaten o koşusunda Uzun mesafede ne kadar etkili olacağını belli etti. Uzayan mesafede kazanması sürpriz olmaz.


DOUBLE STELL Bu mesafelerde sürekli numarayı aldığı zaman başarılı olan bu safkan bir takım sorunları giderildikten sonra yeniden koşacak strattan normal çıkması halinde koşuyu bir solukta bitirebilir.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM
5-3-8//10-9
8-10-1-3-4//5-12-14
8-7-3//5-1-13
6-TOKATÇI
3-5
7-5-3-11-1
                                                               22//144TL bol şans
                                                    

Yorum Gönderme

0 Yorumlar