Artık sabır taşı çatladı yeğen. Aylardır büyük ikramiyeyi ne zaman vuracağız dedin durdun. İzmir'e müthiş hazırlandım Gümbürgümbür geliyorum haberin ola. İnci gibi dizdim bombalarımı. Birine basan hepsini patlatır.Gözümü tevziyeye diktim emin adımlarla yürüyorum. Bazen üstü kapalı mesajlarla bankolarımı düşmanlarımdan saklayabilirim ama beni tanıyan yeğenlerim şıp diye anlarlar ne dediğimi.

Ülke evet hayır yarışmasına dönmüş yeğen. Facebook'ta sinsice takip ediyorum yazıları. Herkes birbirine küfür ediyor. Suriyeli Araplar Samatya'da rakı balık yaparken benim Mehmetçik yeğenlerim bombalarla dans ediyor. Geçen gün Rusya güya yanlışlık yapıp askerimizin üstüne bomba atmış. Eğer Rusya yarışları olsaydı ben de yanlışlıkla tevziyeyi alır onlara dersini verirdim. KGB peşime düşerdi ama onlar da beni bulduktan sonra cebimdeki tutmuş ikili, üçlü kuponlarını görüp Velide bombalarımın keyfini çıkarmak için kapımda köle olurlardı.

Remazan yeğenim de beyin kanaması geçirmiş ölümle pençeleşiyormuş. Ben onun ayağa kalkacağını biliyorum. Sevsen de sevmesen de duanı et yeğenim kötülük bize yakışmaz. Mertliğim en çok takdir edilen huyumdur.

Eğer bankom Gümbürgümbür'ün ayağı takılıp, jokeyi düşmezse bugün sana yanında taşımanı söylediğim çuvala ihtiyacın olabilir yeğen. Bugün üzerime kurulan oyunlar da fayda etmez. Benim adım Nalkapon ben bu oyunu bozarım bu böyle biline.

2.3.4.5.1
9.1.5.6.2.8
1.4.3.7
1 GÜMBÜRGÜMBÜR BANKO
14.6.10.1.13
1.6.2

129.60 TL