5.KOSU (9) YERİNE (10)YAZILMISTIR DÜZELTİLDİ

DAYEHATUN Son yarışları pekte parlak olamamasına rağmen bugün bu mesafede farklı koşacağına inanıyorum bu safkanın. İyi bir bekleme yapıp uzun mesafede kazanıp günün sürprizini yapabilir.


BAHÇEŞEHİRLİ İki yarış önce orta mesafeli yarışta ikinci olurken başarılı olan safkan son yarışında ise uzun mesafede başarılı olamadı. Bugün Viraj üzerinde rakiplerinin ataklarına karışılık verebilirse uygun grupta kazabilir.


ZÜMRÜTHAN bu pistte orta mesafeli yarışlarda başarılı olduktan sonra son iki yarışını uzun pistte koşup tabelaya girebilen safkan bugün yeniden sevdiği mesafeye çıkacak Kantarmasını tanıyan jokeyiyle ilk atımdır.


KOZBEYİ Son yarışında sert rakipler arasında numarayı alıp viraj üzerinde bir süre önde gittikten sonra rakiplerine yakalanan safkan bugün önde yalnız kalacak istediği tempoyuda koyacağına inanıyorum. Dişine göre rakipler arasında günün bankosudur.


BERRAGÜL İki aylık aranın ardından iki yarış koşup bir tabele diğerinde ise tabela dışarısında kalan safkan yavaş yavaş toparlanıyor. Bugünde grup çok uygun yarışı önlerde kabullenebilirse Kazanması normal sonuç olur.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1-8-11-10-3-4-6
9-11-14-3 // 15-1-6-5
3-4-2-1
4-KOZBEYİ
5-BERRAGÜL // 9-1
13-11-4
                                                20 //160TL BOL ŞANS..