Adana'da Mister Strong'a Güvenelim (TUTTU)


Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

Adana'da Mister Strong'a Güvenelim

SAKE BOMB: Mesafe ayırt etmeden iyi yarışlar yapıyor. Bugün rövanş için piste çıkacak ve Splendor'u kaçırmayacağını düşünüyorum. Grup biraz denk ve zaman zaman biri diğerini atlayabiliyor. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

DIAGEO: Annesi Orient Bride kum pistin başarılı isimlerinden Virgin Pearl ile anneden kardeş. Kısrak babası Sky Classic ise Türkiye'de G1 Dişi Tay Deneme galibi Texas Gal'i verdi. Mesafe ve pist ayırt etmeden başarılı olmasını beklediğim bir tay.

PERSHING: Adana pistinde katıldığı ilk koşuda tam dört ay aranın ardından çok kolay bir galibiyet çıkardı. Rakiplerine baktığımda bu tay gibi sert rakiplerle yarışan bir tek Oğlum Beratımı görüyorum. İkisi ile risk alınabilir. Ayrıca son koşusunda apranti vardı bugün Saadettin Boyraz ile üzerine koyarak koşacaktır.

MISTER STRONG: Bu grubun üstünde bir isim. Üç aya aranın ardından katıldığı A2 Kurtuluş Koşusu'nda Duquan, Hot Chocolate ve Oğlum Berat gibi klas isimlerle baş burun aynaya girdi. Bu defa grubun uygunluğundan istifade ederek adını birincilik hanesine yazdıracaktır. Banko olarak öneriyorum.

ARASHAN: Bugüne dek Yücel Bilik ile üç kez bir araya gelip bir kez kazanan safkan çoğu formsuz rakibinin arasında mesafesinde ön plana çıkıyor. Günün alternatif tekidir.

İkinci ayakta uzuna çıkan maiden safkanlardan ters bir yarış gelebilir. Buraya mümkün mertebe çok at yazmakta fayda olduğuna inanıyorum.

Bol şans dilerim.


6.1.2 // 7.3.4
5.3.9.12.10 // 8.11.1.2.4
3.4.7
5.4 // 6.7
3 MISTER STRONG BANKO
4 ARASHAN // 3.1

5.40 TL
43.20 TL
129.60 TL

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. son koşu galopları kaç gündür o güne ait değil.kontrol ediniz.bugünde adanada 7. kosu ve istanbulda 8.kosu galopları bugün koşan atlara ait değil.

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)