Baybaşkan İçin Kolay Grup


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

Bugün İstanbul'da iki satış koşusu var ve satış koşularında insan kime güveneceğini şaşırıyor. Kimi zaman sürdirek favori kazanırken kimi zaman umulmadık bir at sahadan galip olarak ayrılıyor. Bu sebepten dolayı mümkün olduğunca çok at yazdım. Dileyenler çizgi önünü de alabilirler. Dördüncü ayakta da Zu Hat, Yalpagan ve Golden Tower üçlüsünden birinin adını birincilik hanesine yazdırmasını bekliyorum.

HANÇERHAN: Dördüncü olduğu koşuda Biçer, Hancıoğlu ve Mengübert gibi isimleri geriden bırakan safkan klasını konuşturmuştu. İdman pistindeki görüntüsünü beğenmiş olmakla beraber etkili olduğu kum pistte dinçlikle gireceği koşuda tatlı bir sürprize imza atabilir.DURDEN: Aldalga ile yaptığı çalışmasında çok sağlıklı ve formda görünen safkan ekürisine nazaran daha iyi durumdaydı. Müsait rakipler arasında öncelikli olarak değerlendirilmelidir.


BYBAŞKAN: Çok daha güçlü rakipleriyle kıyasıya mücadele edebilen safkan için bulup bulabileceği en kolay grup. İki aylık aranın ardından Curtaralo arkası ikinciliğinde de form durumunun iyi olduğunu gördük. Rakipleriyle kilo farkının da bulunmaması ile günün kalesidir.

Herkese bol şans dilerim.

9.3.1.2 // 11.4
4.1.3.2.12 // 11
6.1.3 // 10.9.8
4.3.2
1 BAYBAŞKAN BANKO
1.5 // 3.6

21.60 TL
155.52 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar