24 Kasım Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri


MELEKÖZGE: Şimdiye kadar kazandığı iki yarış da Özcan Yıldırım'la olan Meleközge, bu birinciliklerinden birinde açık yarış kazanmıştı. Sonrasında üst seviyeli yarışlara girdi ve de beklendiği gibi koşamadı. Şimdi ise epey grup düşürerek çok müsait rakipler bulmuş. 800 metrelik çalışmasındaki 25-50 rahat derecesi de kısrağın hazır olduğunu gösteriyor. Özlediği birincilikle buluşabilir. 

HÜRADAM: Apranti nezaretinde son iki koşusunu da kazanan Hür Adam, iyi bir form yakaladı. Üstüne üstlük bugün bir de Özcan Yıldırım binmiş. Yarışta süratli safkanların bulunması Hür Adam'ın ekmeğine yağ sürecektir. Çalışmaları da tatminkar olan safkan bu koşuda birinciliğin en güçlü adayı durumundadır. 

BODYGUARD HERO: Koşu içerisinde Maktayman, Baba Fırat gibi süratli atlar olsa da Bodyguard Hero kısa mesafede çok etkili koşan bir safkan. Gerçekleştirdiği son 800 metrelik çalışmasında elde ettiği 49 rahatlık derecesi de olumlu olan safkanı usta jokeyi Halis Karataş idaresinde çıktığı gibi bitirmesini bekliyor ve de banko olarak öneriyorum.

KING CHA CHA // ALASKA: Her iki safkanın da hem kısa hem de uzun çalışmaları çok iyi görünüyor. Özellikle King Cha Cha'nın 1000 metrelik çalışmasında Özcan Yıldırım'la yaptığı 1.02'lik derece çok iyi. Her iki safkan da usta ellerde hazırlanmış durumda. Küçük kuponlarda ikisi yeterli olacaktır. 


Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

1.4.8.6.5
3.7.9.1
6 HÜRADAM // 2
3 BODYGUARD HERO BANKO
3.1 // 5.6.8.11
2.1.4.5.8.7.11.13

22.4 TL // 134.4 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar