25 Ocak Yarış Hayatı Riskli Atlar25 Ocak yarış gününde yarış hayatı risk altında bulunan safkan sayısı oldukça az. Biz yine bahsi geçen atların birinci olamamaları durumunda kalan yarışlarında elde etmeleri gereken dereceleri sizler için yazdık. İyi çalışmalar dileriz.

BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

Günün dördüncü koşusunda start alan YABAN GÜVERCİNİ isimli kısrağın son dört, YEDİ KARANFİL isimli safkanın son beş koşusu olup bunlardan en az birinde tabela yapmaları, SERHASAN'ın son yarış hakkı olup kesinlikle tabelada yer alması ve kazandığı mücadelenin ardından bir kez tabelaya girerek üçüncülük elde eden ZEYBEKŞAH'ın ise son iki startı olup bunların ikisinde de ikincilik elde etmesi gerekmektedir.

İSTANBUL YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

Günün beşinci koşusunda start alan KARAZİNDAN'ın bugüne kadar start aldığı koşularda üç kez tabelaya girdi ve bunlardan birinde de ikincilik elde etti. Koşu hayatının devamı için bir kez daha tabelaya ihtiyacı var ancak en kötü ihtimalle ikincilik için koşacaktır. Çünkü ikincilik elde etmesi halinde yarış hayatı daha fazla uzayacaktır. Yine Kaya Ekürisi'ne ait olan TERSLALE ve TOPRAK GELİN isimli tayların ise son dört koşu hakkı kaldı. Bunlardan Terslale en az bir tabelaya ihtiyaç duyarken Toprak Gelin'in en az iki kez tabelanın herhangi bir basamağında yer almalı.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar