09 Kasım Serkan Yaşar İzmir At Yarışı TahminleriCASA GRANDE: Bursa'da katıldığı açık yarışlarda elde ettiği birincilik ve ikinciliğin yanı sıra daha evvelki kısa vadeli koşu birinciliği de göz dolduruyor. Çaldıran Koşusu çok üst seviye bir yarış ve de oradaki sekizinciliği görmezden gelinebilir. Daimi jokeyi Mustafa Çiçek'le koşacak olan safkan yarış öncesinde gerçekleştirdiği 1000 metrelik çalışmasındaki 1.03lük derecesiyle de öne çıkıyor. Henüz hiç kumda koşmamış olsa da anadan kardeşlerinin kum performansları iyi. Zaten bugün ikinci planda kalmasının nedeni de daha evvelinde kum performansı göstermemiş olması. Kendisini çok iyi tanıyan jokeyiyle birinciliğe çok yakın olup günün de bankosudur. 

ONDÖRTSUBAT: Son dört yarışında üç defa ikincilik yapan Ondörtşubat, gruptaki en istikrarlı at durumunda. 1200 metrelik yarışlardaki 1.24 ve de 1.25 dereceleri de çok iyi. 1000 metrelik çalışmasındaki 27-1.11 çalışarak ve de 600 metrede 27-41 rahatlık dereceleriyle formu da iyi görünen safkan günün alternatif teki olarak işaretlenebilir.

HASKARACA: Son yarışında çok sürpriz durumdayken foto finişten ikincilikle ayrılan safkanın aprantisi de atını iyi tanıyor. Çalışmalarında da beraberler ve de hem kısa hem de uzun çalışmalarında elde ettikleri dereceler iyi. Bu sebepten bu ayakta ilk sıradan yazılmaları en doğru seçenek olacaktır. 

OVERALL: Aslına bakılırsa bu gruptaki en iyi at olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İstanbul'da çok iyi yarışlar yaptı. Uzun mesafeye bayılıyor. Bugün gerçekten de çok geri planda bırakılmış. Her ne kadar ağır kilolu olsa da grubun çok uygun olduğunu söylemem gerekiyor. Bence kendisi gibi dişi rakiplerinin arasından birincilikle ayrılabilir. 


Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

1.2.8.5.3
1.4.11.8.2.4
1 CASA GRANDE BANKO
7 ONDÖRTŞUBAT // 10.9
3.1.7.4
1.4.2.5.7.12

42 TL // 126 TL

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)