Bu aralar sağlık sorunlarım üst üste nüksediyor. Kendime geldikçe tahminlerimi yazmaya gayret ediyorum. 

MISS ELENİ // UNCHAINED MELODY: Miss Eleni için söylenecek söz yok. Gruptan fazlasıyla iyi bir at. Grup da epey uygun görünüyor. Katıldığı yarışlarda hep iyi atlar arasındaydı. O koşularını burası için ölçüt alamayız. Glen ve Dublin arkasından üçüncülük elde eden Unchained Melody de gruptan farklı bir at. Eğer ikisinin dışında bir at gelirse de büyük bir sürpriz olabilir. 

AYBET // SON FIRTINA: Son iki koşusunda favori olsa da beklenenin çok altında yarışlarla yarış severi üzen Aybet, bu kez daha hazır görünüyor. Son Fırtına'nın üçüncülüğü de harikaydı. Bu yarışın bu iki at arasında geçmesini ve de ikisinden birinin maidenden çıkmasını beklesem de sürpriz olabilme ihtimalini de göz ardı etmiyorum.

PURO: Son yarışlarında kendinden yaşça büyük atlar arasında giriştiği mücadele gerçekten çok başarılıydı. Bu yarış öncesi yaptığı 1000 metrelik çalışmasındaki 1.04lük derecesiyle dikkatleri üzerine çeken safkan son birinciliğini aldığı Ahmet Çelik'le koşacak. Burada Karma Felsefesi'nden de iyi yarış bekliyorum ama bu programda banko yazılabilecek bir başka safkan olduğuna da inanmıyorum. 
Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri 

2.5 // 7.6
3.7 // 5.9.11
1.5.4.3.8
2.4.3.6
3 PURO BANKO
6.8.1.2

22.4 TL // 112 TL