En Son

Post Top Ad

3 Kasım 2019 Pazar

03 Kasım Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri
Günün ilk ayağında iki isimin çok önb planda olduğunu düşünüyorum. Kaliteleri bakımından önceliğin Barth Boy tarafından yana kullanacağım Favri çıktığı yarışında üzerine koyamayınca ikinci olarak koşuydan ayrılmıştı. Çim pistte farklı koşmasını beklediğim tay foto finişe en yakın isimdir. Halis Karataş'la ilk yarışında favori olmasına karşın fazla sıkıştırılmadığını tespit ettiğim Tııme In Lowe daha farklı hazırlıklarıyla favoriye rakiptir. 

Günün dördüncü ayağında birbilerine bir çok koşuda üstünlük kurabilen isimlerin mücadelesi halinde geçecek. Öncelik usta jokeyiyle Semend isimli safkandadır.Yeniden etkili olduğu çim pistte birinciliğe çok yakın. Ertemiz son yarışıyla birazda olsa kendini toparladı. Jokeyi değişikliğine gidilen safkandan iyi sonuç almasını bekliyorum. Yetim Ahmet aldığı sonuçlarla performansı örtüşmeyen bir isim. Sprint mesafesini ayarlası halinde iyi sonuç alabilir. 

AYNİŞAN

İstanbul pistinde farklı sonuçları aldığı koşularında potansiyelini ortaya koyarak üç koşudan üç birincilikle yarış hayatına başlamıştı. Çanakalle Zaferi koşusunda jokey değişikliğine gidilince tabela dışarısında kalan Aynişan ciddi rakipler karşısında gurup-1 Cahide koşusunu gösterişli şekilde kazanmasını bilmişti. Halis Karataş dışında yeniden başka biir jokeyle start alan tayın beşinciliğide böyleydi. Yeniden bir araya geldiği usta jokeyiyle daha önce üstünlük kurarak kazandığı rakiplerine geçit vermeyeceğine inandığım Aynişan'ı günün banko ismi olarak öneriyorum. 

Son Galobu: 800'ü 58,400'ü 28.5 rahat 

EDİTÖR: Sihirli Kantarma, sizlerin reklam tıklamalarına gösterdiğiniz alakayla ayakta duruyor. Bizleri destekleyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz. Bol şans..


NORMAL ALTILIM

1.8
2.1.8.7
3.2.5
2-AYNİŞAN
4.1.3.7
12.2.4.3.7.8

34.5 TL 

ALTILIM

1.8
2.1.8.7.5
3.2.5.7.6
2-AYNİŞAN
4.1.3.7.8.5
12.2.4.3.7.8

126 TL 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar