En Son

Post Top Ad

8 Ekim 2019 Salı

08 Ekim Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri (TUTTU 331 TL)
Üç gün önce iyi bir ikramiye yakalayacağımın sözünü vermiştim. Uzun sürmeden sözümü tutarak Kocaeli'de 3.751 TLyi haneme yazdırdım. İkinci altılı da neredeyse aynı oranda ikramiye verdi ancak onda son ayakta yattık. Sağlık olsun. Son 3 haftada neredeyse 8-9 bin TL yakalamış olduk. Darısı tek seferde daha büyüğünü yakalayacağımız günlere diyerek Adana tahminlerimize geçelim. 

GÖLGEYELE: Üstü üstüne katıldığı grup yarışlarda biraz yıpranmasına rağmen son ikinciliğinde toparlandığını gözlemlediğim Gölgeyele bu defa yine dişine göre bir rakipler topluluğu bulmuş. Evvelki senelerde Adana kumunda iyi yarışları da var. Müslüm Çelik de atını iyi tanıyor. Ayrıca dün Ankara'da yaptığı çalışmasındaki 28-57-1.12 çok rahat derecesiyle de güven veriyor. İlk ayaktan riske girmek isteyenler tarafından tek atılabilir. 

ROYALİZ: Safkan üstü üstüne üst gruplarda koştu. Şartlı yarışları, kısa vadeli koşuları arka arkaya yaptı. Ayrıca koştuğu günden beridir de tabeladan hiiç düşmedi. Şüphesiz ki bugünün en yüksek AGFsine sahip at olarak koşacaktır. Ben sadece iyi orjiniyle rakip olabileceğini düşündüğüm Jazhara'yı yanına yazacağım. 

PERSISTANCE: Her mesafede iyi koşabilen ve de son üç yarışında çok iyi bir forma ulaştığını gözler önüne seren Persistance en son yarışında Halis Karataş'la üçüncü olmuştu. Onun evvelinde de iki yarış ardı ardına kazanmıştı. Ancak üçüncülüğüne baktığımızda geçildiği atların da az atlar olmadığı gözümüze çarpıyor. Biri Flashing Girl, öteki de Funny Familiar. Bugün çok zayıf bir grubu hem de ekürisiyle bulan safkan günün de en sağlam bankosu. 

Biliyorsunuz ki Sihirli Kantarma sizin reklamlar konusunda verdiğiniz destekle ayakta duruyor. Siz bizi destekledikçe biz de morallenip iyi işler çıkarıyoruz. Bu sebepten arkamızda durmaktan vazgeçmeyin ve de yanımızda olun. Herkese teşekkürler. Şansınız bol olsun. 


Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

7 GÖLGEYELE // 8.1.2.6.3
1.11.4.2.3.8
9 ROYALİZ // 6
2.3.5.1
1 PERSISTANCE BANKO
2.1.3.9.6.13

10.08 TL // 120.96 TL

3 yorum:

Post Top Ad

Sayfalar