24 Ekim Ankara İdman Pisti Programı


Günün idman pisti programına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

Gizli Eküri İzmir Altılı Tahmini

Gizli Eküri altılı tahmini, at yarışı sonuçları, galoplar ve bültenler gibi birçok farklı kaynak ve seçenek için sitemize hoş geldiniz.

İzmir Altılı Tahmini


Günün ilk ayağın İzmir altılı tahmini süratli isimlerin tempoyu artıracağına inandığım koşuda son koşularında göstermiş olduğu performans ve bomboş kilosu ile ZABALAM favorim. Bu safkan güne tekle başlamak isteyenler tarafından risk alınarak tek atılabilir.

İzmir'e getirilip sıkılmadan idman yaptırılan kalite safkan SHUARRY'nin pist değişikliğinden etkilenmediği takdirde bu grubu geride bırakacağına inanıyorum.

Üst üste kazandığı üç koşu ile dikkatleri üzerine çeken Zeytinbağı isimli safkanla tam kardeş olan ve start aldığı koşulardan tatminkar sonuçlar elde eden KARA ZEYTİN başarılı jokeyi Mustafa Çiçek idaresinde favorim.

Günün dördüncü ayağı izmir altılı tahmini son ikinciliği yabana atılmayacak kadar iyi olan ve bu defa jokeye dönen ATMACA KIZ ön planda tuttuğum taydır.

İzmir'de gördüğü iki yarışın ardından pisti tanıyan, katıldığı son H 15 mücadelede üstüne fazla gidilmeyen MAZACA benim bu koşuda favori hanesinde değerlendireceğim isim olacak.

ŞABLONUM

9 ZABALAM // 1.11.10.6.8
7 SHUARRY BANKO
9.5.1.3.4.10
1.5
10.4.3.7.6
5.1.8.9.7.11

21.60  TL
129 60 TL

Bugünkü İzmir altılısı çok ciddi bir ikramiye verdi. At yarışı sonuçları açıklandığında gerçekten kendime çok kızdım. İlk ayakta banko olarak düşündüğüm Zabalam'ı yıkmam ve Atmacakız'a rakip aramamdan ötürü elimdeki kuponu adeta bile bile yırtıp çöpe attım. İşte değerli dostlar altılı tahmini yaparken çok hassas ayarlar yapmak, cesur olmak ve riske girmek gerekiyor. Korkaklık sadece üzüntü ve hezeyan getiriyor. Büyük ikramiyeler almak istiyorsak hamlelerimiz de büyük olmalı. İnşallah böyle hataları bir daha tekrarlamam. Gerçekten çok üzüldüm bugün. Belki beşli, dörtlü, üçlü gibi oyunlarda faydalanıp kazananlar olmuştur diyerek kendimi teselli ediyorum.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar