GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİBugün Kocaeli son ayaktan sürpriz bir sonucun çıkacağını düşünüyorum. Kurgumu bu yönde oluşturdum.

BABASEYFİ: Son startında hem ağır kilo hem de pistin durumundan etkilendiğini düşünüyorum. Zaten start çıkışında da ufak tefek huysuzluklar yaptı. Ben o gün aprantisinin safkanı zorlamadığını ve başladığı gibi kendi halinde en geri bitirdiğini gözlemledim. Bugün o koşusunu unutturan bir performans sergilemesini bekliyorum.

BABAFİNGO: Dört ay aranın ardında gördüğü yarış sonrası bugün kazanması normal sonuç olacaktır. Ancak geçtiğimiz günlerde yaşanan kar hadisesinden ötürü safkanlarda idman eksiği bulunuyor. Risk almayı sevenler tek atabilirler çünkü normal şartlarda kazanmasını bekliyorum.

TARIKHAN: Üç ay aranın ardından Şükrü, Demirçocuk ve Kutup gibi isimleri geride bırakma başarısı gösteren safkan bugün koşmanın ve kazanmanın getirdiği artılarla yarışa katılacak.

BAVİ REŞ: Son üçüncülüğünde Kinowa ve Yalpagan ikilisinin hemen ardından üçüncülük elde eden, bir önceki koşusunda Cemcem ve More Than A Game'in gerisinde kalan safkanın bugün Özcan Yıldırım ile uzayan mesafede çok şanslı olduğunu düşünüyorum.

SEVİMİM: İzmir'de üçüncü olduğu yarışta Twitter hesabımdan günün ganyanı için önerdiğim safkan bu defa eküri avantajını da kullanarak sürpriz bir sonuca imza atabilir.

JUNGLE LION: Safkanın son iki yarışına baktığımızda Barrera'nın burnunun dibinde beşinci ve Serkan Bey'in hemen arkasında dördüncü olduğunu görüyoruz. Üstelik bugün o  koşularına nazaran 5 kg daha avantajlı koşacak.


2.6.8.1.3
4 BABAFİNGO // 6.5.1.7
4 TARIKHAN // 3
6.4
6.4.5.3.2
10.1.9.7

12 TL
120 TL
Yorum Gönderme

0 Yorumlar