gizli eküriQATAR VISION: Aynı klas ve mesafede katıldığı son koşusunda jokeyi Messina ile yarım boy farkla kaybeden safkan o gün ilk 2000 metrede yarışı sekizincilikte götürmüş fakat son 1000-1100 metrede jokeyi acele ederek öne gelmiş ve uzunca bir müddet ikili mücadeleye girişerek içeriden gelen üçüncü bir safkana yarım boy farkla kaybetmiş. Bugün aceleci davranmazsa kazanabileceğini düşünüyorum.

REMBRANDT: Startla birlikte liderliği almasını beklediğim safkan düzlük üzerinde temposunu artırıp geriden gelenlere direnebiliyor. Bugün burada şimdiye dek gördüğüm en garip stille koşan Holdgreen yarışın gidişatını bozmazsa bitirebilir.

AMERICAN WAY: İkinci olduğu koşuda jokeyi hatasız binmiş ama yaklaşık 50-60 metre süren ikili mücadelede rakibine doğun eğmiş. Bugün mesafenin biraz daha uzamasıyla şanslı olacağını düşündüğüm bir safkan.

CITY BERE: Son ikinciliğinde buradaki rakibi Oprhic'e geçilirken bende sanki daha erken sprinte kalksa kazanırmış izlenimi uyandırdı. Mesafe aynı rakip aynı.

FRANKO FOLIE: Fransa'nın başarılı jokeylerinden Mendizabal'a bugün bir yarış aradım ve bu koşuyu ideal buldum. Doğruyu söylemem gerekirse bu ayaktaki safkanları izleme imkanım olmadı ama jokeyine bir ayakta favori hanesinde şans vermekte fayda var.

KALIMERA: Üçüncü olduğu 2500 metrelik koşuda baş burun kaybetmiş. Geçtiğimiz yılın en çok kazanan ikinci jokeyi Maxime Guyon'un ısrarlı binişi ve safkanın bugüne dek sergilediği performansı göz önüne alarak kuponumda banko olarak değerlendireceğim.

ILLYRIO: Geçtiğimiz yılın lider jokeyi Pierre Charles Boudot'un sürekli üzerinde olduğu bir isim. Son altıncılığında son 50 metrede safkandan ümidi kesip enseye bastı. Aslına bakarsanız o koşusunda mesafe de biraz uzun geldi gibi çünkü safkanın ideal mesafesi 2000-2200 arası.

11.3.1.2 // 6.12
7.1 // 14.5.3.2
7.1.6.8.9.11.13
12.2.3.7.4
4 KALIMERA BANKO
6.2.5

50.40 TL
151.20 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar