ALESTA: Alesta şimdiye dek daha iyi gruplarda koşan bir at. Ancak buradaki safkanların kesin performansları hakkında bir şey söylemek de zor. Maidenden yeni çıkan da var, maidenden çıkıp henüz başarı gösteremeyenler de... Zor bir yarış olacağa benziyor fakat Alesta, bende bir adım öne çıkan at. 

PAST INSIDE ME: Şimdiye kadar katıldığı koşularda yarıştığı atlara göre zayıf duran bir grupla koşuyor görünen safkan çok ön planda çıkacak. Ancak burada henüz tam olarak kendisini gösterememiş atlar da var. İlk ayağa benzeyen bir koşu olduğunu söylemem mümkün. Yine de ilk sıradan yazılmasında fayda var.

BAYRAMHAN: İstanbul'dan gelen Bayramhan'ın yaptığı en iyi yarış, bugünkü jokeyi Ahmet Çelik'in bindiği koşuydu. Ankara'ya geldikten sonra da iki galop yaptı: Bunlardan ilkinde 400 metrede 25-39 ikincisinde ise 800 metrede 24-48 rahat yaptı. Behramkale'nin anadan kardeşi olan safkan yine Ahmet Çelik ile koşacak olması ve de grubun uygunluğu ile alternatif tekim olacak.


ADINI SEN KOY: Son birinciliğini yine Ankara'da Mehmet Akyavuz ile elde eden Adını Sen Koy, akabinde Kocaeli'de daha iyi bir grupta koşmuş ve de Gürgürbaba'ya potoda kaybetmişti. Son olarak Ankara iç pistinde yaptığı 800 metrelik çalışmasındaki 28-56 rahat galobuyla iyi durumunu koruduğunu göstermesi ve de daha evvelki senelerde kısa vade ile grup yarışlarda gösterdiği başarıyla benim bankom olacak. 


Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri 

3.1.5.9
4.6.1.8.2.5.3
8.3.4.6.10.5
1.3.8.6
3 BAYRAMHAN // 5.7
8 ADINI SEN KOY BANKO

47.04 // 141.12 TL