GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Dün Adana'da basit programı zorlaştırarak elimizden kaçırdık. Dilerim bugün şans bizden yana olur.

FLO JO: Son yarışında Barış Kurdu erken öne düşüp yarışı çalmaya çalıştı ama direnemedi. Bugün aprantisi çok acele etmezse  koşuyu lehine çevirebileceği bir grupta koşuyor.

SERDENGEÇER: İstediği mesafeyi bulduğuna inandığım tayın anne kardeşlerine baktığımızda uzun mesafede iyi koştuklarını görüyoruz. Sert jokeyi Ketme ile kuponumda öncelik vereceğim isimdir.

ARWAADI: Oldukça müsait bir kilo ile koşuya iştirak edecek olan safkan uzun mesafe kum koşularında bu klasta daima başarı sağlayabilecek güçte.

ONTUĞ: Ankara'daki iyi yarışlarının ardından Bursa'ya gelen ve iki buçuk aylık aranın ardından iki yarış gören safkan kazanacak kıvam geldi. Eğer öndeki rakibini kaçırmaz ve yakın takip ederse düzlükte hakimiyet kurarak fotoya uzanacağını düşünüyor ve banko olarak öneriyorum.

ALANGU: Son koşusunda 59 kiloyla buradaki bazı rakiplerini geride bırakan safkan bugün bomboş kilo ile koşacak olmasından dolayı favorim.

SİVASLI MUSA: Sınıf atlayan safkan son startında Borbore arkası ikincilik elde ederken Çalık ve Efekan'ı gerisinde bıraktı. Ağır kilosuna rağmen uygun rakipler arasında risk edilerek tek atılabilir.
2.4.1.5. 9
7.4.5.1.2.10
4.3 // 2.1
1 ONTUĞ BANKO
9.8.5.11.2 // 1.3.4
3 SİVASLI MUSA // 2

18 TL
115.20 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar