En Son!

6/recent/ticker-posts

Gizli Eküri Şili At Yarışı Tahminleri


Gizli Eküri Şili At Yarışı Tahminleri


Gizli Eküri Şili At Yarışı Tahminleri, ingiltere, abd ve yabancı yarışların olduğu tüm ülkelerle alakalı en detaylı bilgilerin olduğu sitemize hoş geldiniz. 

ŞİLİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Bugün Şili at yarışı tahminlerinde büyük bir talihsizlik yaşadık, bizim tekimiz yol bulsaydı iki üç bin türk lirası gibi bir parayı cebimize koyabilirdik ama olmadı. Bu ülkede yapılan yarışları ben daha çok bizim doğudaki koşulara benzetiyorum. Atların kendisi de totosu da çok kötü. Ancak en önemli özelliği çalışma yaparken her atı tek tek izleme imkanına sahip olmanız. Böylelikle tanımasanız da son girdiği mücadeledeki performansı ve koşu karakteri hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Özellikle İngiltere ve Amerika'da bu alanda çok büyük eksikler var. Aslında yok ama bizim gibi dışarıdan bahislere iştirak edenler için var. Oralarda belirli sitelere üye olarak tüm bilgilere anında ulaşabilseniz de buradan kayıtlı kullanıcı almıyorlar. Ben bir tanıdığımın Twinspires isimli sitedeki üyeliğinden faydalanarak her türlü ayrıntıya erişim sağlayabiliyorum ancak çoğu programda açıp bakacak fırsat ve zamanı yaratamıyorum. Ancak equibase gibi galop ve koşu bilgisi temelli alanlarda da işimi gördüğümü söyleyebilirim. İngiltere'de de at the races ve racingpost benim için önemli bölgeler. Birinde yarış detayları diğerinde de koşu tekrarları mevcut bulunuyor. Şili at yarışı tahminleri oluştururken ise kendi ülkelerindeki kaynaklardan yararlanıyorum. Size tavsiyem çok vakit harcamayıp ya bilenleri takip edin ya da hissi kurgular yapın. 

CLIPPERTON: Yarış tecrübesi ön plana çıkarsa şili at yarışı tahminleri olunca da banko yazma tercihini sizlere bırakıyorum. Yarış içerisinde çok sürat yapacak bir isim yok. Koşuları izledim hepsi bekleme yapıyor. İlla ki biri öne çıkacaktır ama hangisi olduğunu söyleyemem. O yüzden iki at yazarak bekleyeceğim.

POBRE PEPE: Son koşusunda viraj üzerinde sermaye alıp şili at yarışı tahminleri  göz önüne alınınca bitirmeyi denemiş ama başaramamış. Bugün jokeyinin bir kez daha tercih etmiş olması ve istikrarlı yarışları ile favori olarak yazılabilir.

MISSED APPROACH: Yarış hayatının ilk koşusunda startla birlikte öne düşen safkan son metrelere kadar liderliğini sürdürerek geriden gelen rakibine direnememiş. Bugün bir kez daha aynı taktikle bitirebileceğini düşünüyorum.

VENCEDOR DE PAIVA: Günün sürprize en müsait koşusu olsa da koşularında tabelaya yakın bitiren safkanı burada ilk sıradan öneriyorum.

TRIN TRIN: İlk iki koşusunda çim pistte mücadele eden şili at yarışı tahminleri de dikkate alınırsa safkan süratli bir stile sahip. Son startında beraber olduğu başarılı jokeyi Berrios bence kumda denenmesini istemiş. Kuponlardaki yerini almalı.

PAPARUA: Son koşusunda aynı jokeyi ile çok iyi bir sprint atarak az farkla ikincilikte kalan safkan bugün 3 kilo daha avantajlı koşacak olmasıyla favorim.

NOT: İlk ayakta Clipperton talihsizlik yaşamasaydı 28 TLye en az 1000 TL ikramiye almamız mümkündü. Kısmette beşli ganyan varmış.1 CLIPPERTON // 3
12.9.10.8.14.15.2 (10 KOŞMAZ)
9.3.4.8.6
3.7.6.8
12 TRIN TRIN // 1
11.9.3.2.6

28 TL
112 TL

ALTILI GANYANDA 24.182 TL İKRAMİYE DAĞITILMIŞTIR.
BEŞLİ GANYAN 472 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.Yorum Gönderme

0 Yorumlar