En Son!

6/recent/ticker-posts

Şili Bilgisayarlı Analizler


Şili Bilgisayarlı Analizleri Artık Sihirli Kantarma'da


Sihirli Kantarma yabancı yarış programlarında yarış severe eşsiz kaynaklar sunarak hakkında fikir sahibi olmadığı atları az da olsa tanıma imkanı vermeye devam ediyor. İngiltere Bilgisayarlı Analizlerinden sonra şimdi de Şili Bilgisayarlı Analizleri ile karşınızdayız. İngiltere'nin aksine kullanımı çok basit bir program olduğunu söylememiz gerekiyor. Lütfen yazının tamamını okumadan analiz bölümüne geçmeyiniz.

CLUB HİPİCO BİLGİSAYARLI ANALİZLERİ


Bu analizimiz de oldukça basit. Aşağıda Türkçe karşılığını vereceğimiz parametrelerin %lik paylarını değiştirerek incelemek istediğiniz verilere göre analiz yapabilirsiniz ya da zaten yapılmış olan ve site açıldığında karşılaştığınız verilere de bakabilirsiniz. Parametreleri değiştirmek için sayfanın en altına inerek aşağıdaki resimde gösterilen alanı bulunuz.
Ejemplar: Koşu Şartı
Ejemplar // Distancia: Koşu şartı / mesafe
El Padrillo: Safkanın babasının koşan taylarının performansını hesaba katar.
El Abuelo: Kısrak babasıdır. Yani annesinin babasının performansına göre analiz yapar.
El Criador: Ekürinin başarısını temsil eder.
El Jinete: Jokeyin kazanma oranını dahil eder.
El Preparador: Antrenör faktörünü hesaplar.

Bugünkü analizler için üstteki bağlantıyı kullanınız. Aşağıdaki farklı bir hipodrom içindir ve Şili'de yarışlar 3. koşudan başlamaktadır.


HIPODROMO CHİLE BİLGİSAYARLI ANALİZLERİAçılan sayfada karşısınıza 1a - 2a ... şeklinde koşular çıkacak. Türkiye'de yarışlar Şili'ye göre üçüncü koşudan başlıyor. 3a yazan yere tıkladığınızda sizi 1. koşunun analizine götürecek. Burada ise kırmızı çerçeve içinde üç ayrı bölüm göreceksiniz. Repetir Animacio 4 size ilk dört içinde olması beklenen safkanları gösterecek, Repetir Animacio 2 ise ikili bitmesi muhtemel isimler hakkında bilgi verecek. Ancak biz son sıradaki Repetir Animacio Completa bölümünü tavsiye ediyoruz. Çünkü burada tüm safkanları koşturabilecek ve baştan sona izleyerek kim kaçak kim sprinter tespit edebileceksiniz. Buradan sonra başa dönmenize gerek yok aşağıya inerek diğer koşulara bakabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı vasıtasıyla analiz sayfamıza geçiş yapabilirsiniz. İyi çalışmalar.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar