En Son!

6/recent/ticker-posts

12 Ekim Ankara İdman Pisti Programı

Günün idman pisti programına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:


Selim Pusat İstanbul 1. Altılı Ganyan Tahminleri,  At Yarışı Tahminleri, 9 Ekim


1. Koşu ilk yarısında Gaziborakhan gibi bir ata rakip önerdiğim ÇIĞ ikinci olmuştu. Çok büyük potansiyel görmesem de gücü çapında iyi koşular çıkartıyor.

2. Koşu Potansiyelinin çok altında koşan Dost Eli zor rakipler arasında iyi yarışlar çıkardıktan sonra yamak sınırında en iyi aprantilerden biri ile buluşmuş durumda her şey lehine olan safkanin kazanmasını bekliyorum. Küçük ve misli kuponlarda tek atılabilir.

3. Koşu Son kosusunda hava şartlarına rağmen güzel bir derece ile arka grupta her ne kadar kaza olmuş olsa da üstüne koyarak ilerleyen Last Point bence ıslak çimde olduğu kadar normal şartlarda da çok iyi koşar bu tip yarışları seven jokeyi ile de günün ilk bankosudur.

4. Koşu 50 Kilo ile start aldığı yarışlarda çok başarılı olan Müslüm Çelik Son Koşusunda sonlarda kimsenin anlayamacacağı türden sıkıntı yaşayan COŞANMERİÇ isimli safkan ile favorim.

5. Koşu Yarış hayatına güzel bir 3. İle başlayan Barbut üstüne koyacağına inandığım safkan olmakla beraber yarış gördükten sonra daha başarılı koyacağına inanıyorum.

6. Koşu Bu tür yarışlarda bana göre her zaman tecrübe konuşur. Hard Baby jokeyi ile bu grubun en tecrübeli ismi bana göre favorim.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

3.1.5
3 DOST ELİ // 5.6.4.7
4 LAST POINT BANKO
10.4.5.3.7
10.7.6.2.1
2.7.6.3.1

22.50 TL
112.50 TL
Yorum Gönderme

0 Yorumlar