En Son

Post Top Ad

6 Ekim 2019 Pazar

06 Ekim Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


Son bir haftadır şahsi işlerimden dolayı yarışlara tam konsantre olamadım. Ondan evvelki haftada üç kere altılıyı bulup yaklaşık 5.000 TL ikramiye kazanmıştık. Bu hafta geri dönüşümün çok iyi olacağına inancım tam. Takipte kalın.

TECHNIQUE: Bana kalırsa grupta en iyi orjine sahip olduğu söylenebilir. Aracıların atı olması da ayrı bir özelliği. 22-46 rahat şeklindeki galobu da artık zıpkın gibi olduğunu gösteriyor. Gökhan Kocakaya idaresinde günün en şanslı atlarından biri olarak görüyorum. İyi koştuğu çim pistte alternatif tek yazılabilir.

SILVER WOLF: Selim Kaya çok sıklıkla at binmeyen bir jokey. Ancak son koşusunda bindiği safkanı bugün tekrar tercih etti. O gün sentetikte ve de 62 kg ağırlıkla koşmuş olmasına rağmen hiç de fena değildi. Bugün ise gruba göre iyi bir kiloyla koşacak. Bu yarışta Lupo Uno gibi çok formda bir rakibi olsa da iç pistteki 25-51lik çalışmasına güveniyorum.

DOĞA KANUNU: Mesafe tecrübesine sahip olan safkan son startında foto finiş önünde geçilmişti. Ayrıca grup içerisindeki atlara baktığımızda içlerinde bu mesafeyi en iyi koşabilecek olan atın da Doğa Kanunu olduğunu söyleyebiliriz. Bu yarış öncesi tatlı tutularak yaptırılan galobunda safkanın iyi durumda olduğu da gözleniyor. Bence rakiplerini gerisinde bırakacaktır. Riskli de olsa banko öneriyorum. 

MAGNUM OPUS: Ashera'nın anadan kardeşi olan Magnum Opus, ilk dört yarışında sergilediği performans ve de kazandığı koşularla kalitesini gösterdi. 141 at arasında en iyi 7. dereceyi yaptığı 23-35 galobuyla bugün de kazanmaya uygun şartları yakaladığı söylenebilir ve de üstü üstüne üçüncü birincilik beklenebilir. Benim ikinci bankom olacaktır.

YELTAY: Kazandığı iki grup yarıştan sonra 1600 metrede Denizim'e burunla kaybeden safkanın form durumu çok iyi. Selim Kaya da bu atı çok iyi tanıyor ve de ardı ardına kazanınca hemen kendisi bindi. Ankara'daki hazırlıklarını da beğendiğim Yeltay bugün rövanşı almaya çok yakın görünmesiyle alternatif tekimdir. 

Sihirli Kantarma, sizin reklamlar konusunda gösterdiğiniz hassasiyetle ayakta durmaya devam ediyor. Bizi desteklemeyi sakın unutmayın. Şansınız bol olsun.


Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4 TECHNIQUE // 5.8
3.4.2.6.1
1 DOĞA KANUNU BANKO
9.10.6.2.1
2.8.6.5
5.9.3.1.8

35 TL // 105 TL 

2. ALTILI

9.10.6.2.1
2.8.6.5
5.9.3.1.8
2 MAGNUM OPUS BANKO
7 YELTAY // 5.8
1.3.5.2.8

35 TL // 105 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar