Nalkapon Dayı Şov Peşinde


Vakit geldi yeğenim. Bugün bankolarım geldiğinde oto galeriye gidip kendine araba beğen. Bugünkü sihirimi beşinci ayakta yapacağım. Sitenin adına yakışır bir tekim var. Diyeceksin ki Dayı bu grupta bu atı tek verip bizi mi yakacaksın. Beni dinle yeğen ben o atın dayısının oğlunu bilirim. Senin aklın almaz anlatsam da uzun yarışlara nefesi yetmez tren çarpmış öküz gibi olur. Bankolarımı da getirdiğimizde keyfimize diyecek yok. Hafif kilo diye seni kandırmaya çalışacaklar başka atlar verecekler ama benim müthiş bankom Halime Hanım hepsini geçerken o banko diyenlerin suratını görmek istiyorum. Wow So Cool'u da bu mesafede geçemezler haberin ola. Ondan çok eminim. Zaten ikisi geldikten sonra saat beşi çeyrek geçe çırağı bayiye yollar ne verdiğine bakarım. Çeklik bir ikramiye olursa sabah Veli'ye gidip seyis yeğenlerimin cep harçlığını dağıtırım. Beni herkes bonkörlüğümle bilir.

Gördüğün gibi kuponum küçük yeğenim. İstersen Halime Hanım'ın yanına tuttuğunu yaz ama öbür ayaklarda iğne geçmez. Müthiş ayarladım bugün hepsini. İlk ayağı çözmeye benim üstün altılı bilgim bile yetmedi bence sen kendini yorma verdiğim gibi oyna. İkinci ayakta da Murat yeğenim alamazsa sürpriz olacak. Altıncı hissim beni asla yanıltmaz. Taş konken oynarken beş taşın arası gelecek derim üç taş çekmeye kalmaz gelir. Hepinizi gözlerinizden öperim. Tevziye olmasa da büyük ikramiye almama az kaldı.


NOT: Sitemiz ücretsiz ve üyeliksizdir. Yakında paralı olur; şudur, budur şeklinde spekülasyonlar yapılıyor. Lütfen itibar etmeyiniz. Bizim parayla işimiz yok; verdiği keyif yetiyor. Yakın çevrenizdeki yarış sever dostlarınıza tavsiye etmeniz sizden tek talebimizdir. Teşekkür ederiz.

4.3.5.7.9.6 // 1.8
4.2.7.9.11 // 10.1.8.5
1 HALİME HANIM BANKO
2 WOW SO COOL BANKO
6 SİHİRLİDAĞ // 4.1.2.7
3.2.5.1.4

9 TL
108 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar