Urfa Az Farkla Kaçtı


TEOMAN 01 URFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Sihirli Kantarma olarak hiçbir şey talep etmeden bilgi ve birikimlerimizi duyumlarımızla birleştirip sizlerle paylaşıyoruz. Ancak ne yazık ki bu suiistimal ediliyor. Şu anda tespit ettiğimiz bir safya var; Facebook'ta Kral Altılı Tahmini ismiyle yayın yapıyor. Hem tahminlerimizi hem de özenle hazırladığımız ve başka hiçbir sitede olmayan (Yarış Hayatı Riskli Atlar, Tay Analizleri) içeriklerimizi kopyala - yapıştır yöntemiyle alıp utanmadan yanına da kendi isimlerini yazarak paylaşıyorlar. Bu gibi olaylar bizim motivasyonumuzu düşürüyor; çünkü ortada harcanan bir emek var ve bu ve buna benzer emeğe saygısı olmayan yarış severi yalan ve riya ile aldatıp kendilerine taktir ve beğeni devşirerek tatmin olan kişi ve kişiler tarafından çalınıp hiç ediliyor. Sizlerden arzumuz bu insanlara prim vermemeniz ve bizim şahsi paylaşımlarımızı başka bir sayfa ya da sitede görmeniz durumunda uyarıda bulunmanız. Arkadaşlar dava etmeyi düşünüyor ama bir yandan da gariban mıdır, aç mıdır, açıkta mıdır; hayatta neler yaşadı, onu bu aciz duruma ne getirdi diye düşünüp vicdan yapmıyor değiliz. Kararımızı ilerleyen günlerde vereceğiz çünkü dava etmemiz halinde faturası ağır olur.

Aradan sonra katıldığı koşuda kolay bir birincilik elde ederken çok iyi bir izlenim bırakan TEKZULUT jokeyi Ferit Yardımcı ile bir kez daha aynayı rakiplerinden önde geçecektir. Günün bankosu olarak bu safkanı öneriyorum.

Günün ikinci ayağı bana oldukça zorlu geldi. Kendi kuponumda  çizgi öncesinde önerdiğim safkanlarla geçmeyi deneyeceğim. Çizgi sonrasını bütçe ve tercihlerinize göre belirleyebilirsiniz. Beşinci ayakta Şekerlibey ve Prens Destan ikilisini deneyeceğim.

5.1.8.2.4
7.8.6.15.3.4.11 // 2.16.12
5.1.4.11.8
1 TEKZULUT BANKO
10.6.2.11
2.1.12.5.10

ALTILI GANYAN 17.500 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar