28 Ekim Nalkapon Ankara Altılı Tahminleri
Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün yine zımba gibiyim maşallah. Ankara bizim memleket; avucumun içi gibi bilmem, pavyonların yerini nokta atışı gösterebilmem mümkün. Gençliğim oralarda geçti. Hipodromdan aldığım parayı akşam pavyon gülleriyle yer, geceleri ahıra dönüp ertesi günün bombaları için istihbarat toplardım. Her gece seyislerle gizli toplantı düzenler, yuvarlak masa konseyini toplardım. Herkes bildiğini duyduğunu ortaya dökerdi. Sonra da ertesi gün tutmuş ikili, üçlü kuponlarını bölüşürdük. Bazen atlara su içirir, yemini vermez gelecek atı sonuncu yapar, bombaların kaymağını biz yerdik.  O zamanlar bir gecede harcadığım parayla kendime bir ayda yat kat alabilirdim. Bilemedik kıymetini yeğenim. Şimdi tereciye tere satıyorlar ama Nalkapon yutmaz. Bizim patinaj yaptığımız yollarda onlar emekliyorlar. 

Bugün Dürbün Necdet bana resitale hazırlanan iki müthiş banko verdi. Onları görür görmez tanıdım. Hemen ceketimin iç cebinden kağıt peçeteleri çıkardım. Üstüne yazdığım atları tek tek inceledim. Bir de ne göreyim, ikisi de var. Sağ ol Dürbün. Öbür ayaklarda toplu iğne ucu kadar bile boşluk bırakmadım. Tevziyeye çok yakın olmam söz konusu. Her ayağa döşediğim mayınlardan biri patlarsa öbürleri de arka arkaya infilak eder. Ganyancı dökülen kuponları süpürmekten nefes bile alamaz. Dördüncü ayağa geldiğinde kuponuma ortak alayım deme sakın. Bazı yeğenlerim böyle hatalar yapabiliyorlar. Ondan sonrası çorap söküğü gibi gelecek haberin ola. Sonra başını duvarlara vurup Dayım demişti diye ağlarsın. Geçmişte, zaman zaman kuponu giden bazı kerizleri tezgahıma düşürdüğüm doğrudur. Veli'de kurduğum gizli şebekeyle işimi yürütüyor, yolumu buluyordum. Üstün altılı bilgime güvenenler bana giden kuponlarını gösterip geliri var mı derlerdi; ben de onlara, yatar buna hemen ortak al kupon paranı kurtar, derdim. O kuponuna ortak ararken benim için çalışan seyis yeğenlerimden biri kupon parasına ortak olurdu. Tutunca da parayı bölüşürdük. 


İşte görüyorsun yeğenim ben yarışların çemberinden geçmiş adamım. Onların aklına yarın gelecek olanı ben dün yaptım. Benim yazdığım senaryoda figüran olamayacak adamlar bana iş öğretiyorlar. Sen sen ol onlara uyma. Yoksa don mintan ortada kalırsın haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Ankara Altılı Tahminleri

1. ALTILI

1 BARUTHAN // 7.6
7.5.3.1.6
2 EGENİN ASLANI BANKO
2.4.8.7.1.3
3.6.4.8.7.2
7.1.3.8

57.6 TL

2. ALTILI

2.4.8.7.1.3
3.6.4.8.7.2
7.1.3.8
3 MESTİNAZ // 4.8.2.1
1 DOMBRA BANKO
6.10.11

34.56 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.