En Son

Post Top Ad

17 Eylül 2019 Salı

17 Eylül Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri


SKY MOON: Evvelki sene katıldığı açık yarışlarda kalitesini gösteren Sky Moon, bu yıla da iyi başladı ve de onca araya rağmen çok hızlı toparlandı. Son koşusunda startta tam 10 boy kalmış olmasına karşın tabelaya girmeyi de başardı. Eğer bugün starttan iyi çıkarsa tam istediği mesafede, istediği rakiplerle koşacak olmasıyla günün ilk kazananı olacaktır. 

ATMACA BEYİ: Son zamanlarda koştuğu atlara göre daha zayıf rakipler arasında koşacak olan Atmacabeyi'nin ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Hatırlarsanız evvelki sene üstü üstüne grup koşular kazanmıştı. İlerleyen yaşına rağmen güzel sonuçlar alan safkan, eğer yarış içerisinde bir aksilik yaşamazsa bugün de kazanan olacaktır. Günün bankosudur.

STRATA: Strata, İstanbul'da harika bir giriş yapmış ve de iyi atları geçmişti. Sonrasında kısa süre geriye alındı ancak ben idmanlarını incelediğimde safkanın nefesinin yeterli derecede olduğunu gördüm. Özellikle son yaptığı 1000 metrelik çalışmasındaki 1.03'lük derecesinden yola çıkacak olursak verdiği araya rağmen bu grubu geçebileceğini düşünecek durumda olduğu kanısına varabiliriz. 

MAG FELLOW: Uzunca bir aradan sonra katıldığı kısa vadeli yarışta yedinci olan Mag Fellow, onun hemen arkasından girdiği şartlı yarışı kazanmış, peşinden de iyi grupta üçüncü olmuştu. O gün ağır kilosu ve de nefes olarak tam iyi durumda olmaması da etkiledi. Bugün bir kere daha ağzına layık rakiplerle koşacak olmasından sebep ben banko yazacağım. 

HALİLŞAH // MY SWEETY BOY: H22 yarışlarda hafif kilolu atların kazandığını görüyorum. Hafif atlar arasından da en çok gözüme batanı Halilşah; son dönemde iç pistteki galopları da dikkatimden kaçmadı. Yakaladığı formla, bu rakiplerini hafif kilosuna da arkasına alıp geçebilir. My Sweety Boy da sürpriz seven jokeyi Ali Kaçmaz'la kuponlara girmelidir. 

AYBET // UÇAN ARSLAN: Aybet'e son yarışında jokeyinin iyi binemediğini ve de iyi uyum sağlayamadığını düşünüyorum. Daha sert bir jokey istediğini, son metrelerde aldığı yoğun teşviklere verdiği cevapla gösterdi. Bugün de tam böyle bir jokey olan Özcan Yıldırım biniyor. Uçan Arslan ise ilk koşusundan önce adı sıkça duyulan bir at idi. O gün yaptığı ikincilik de çok başarılıydı. Daha sonrasında uzun bir ara verdi fakat bence tay koşularında bunların çok önemi yok. Son yaptığı 800 metrelik çalışmasındaki 57 rahat derecesi de bu koşuya hazır olduğunu ispat ediyor. O da birinciliğe ortak. 

Kıymetli arkadaşlar, sitemizi desteklemeyi lütfen unutmayın. Biliyoruz, her gün bu hatırlatmayı yapmamız sizi sıkıyor ama elimizden de başka bir şey gelmiyor. Sağ olun. Herkese bol şans. 


Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri 


2. ALTILI

3.1.9.4.2.5.7.10
5.7.9.4.1
1 STRATA // 4.6
3 MAG FELLOW BANKO
6.7.4.2.1.5
2.10 // 1


33.6 TL // 151.2 TL 

1. ALTILI

3 SKY MOON // 2.5.8.4
4.11.2
2 ATMACABEYİ BANKO
3.1.9.4.2.5.7.10
5.7.9.4.1
1 STRATA // 4.6

8.4 TL // 151.2 TL 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar