İstanbul Tay Analizleri - 1. Koşu
ARZIENDAM: Henüz ikinci startında çim pistte maidene veda eden Haktan Bey ile anneden kardeştir. Annesi Canpınar ise Embirhan ve Cömertkan ile anneden kardeştir. Çim-kum ayırt etmeden iyi koşması muhtemel bir tay. 

ÇALIŞKANKIZ: Kısa mesafede üç birinciliği bulunan ve birini İstanbul çim pistte yumuşak pistte kazanan Pexuss ile tam kardeştir.

ÇIRALI CEYLAN: Annesi Beynamesi hiç koşu kazanamamıştır. Koşan tek kardeşi ise iki kez koşup tabelaya girememiştir. 

DÜŞLEM: Özellikle uzun mesafede oldukça başarılı olan Despot ile tam kardeştir. Despot maidene 1200 metre sentetik pistte veda etmiş ve ardından uzun mesafelerde kazanmış bir safkandır. Ancak Turbo tayı olması sebebiyle kısa mesafe de etkili olması beklenebilir. 

KILAVUZ HATİCE: On iki startında dört birincilik çıkaran Raci ile anneden kardeştir. Babası Adanır'ın en başarılı tayları Koşucu ve Emmi'dir. 

ÖZDEN SULTAN: Anne kardeşlerinden Özünoğlu kısa mesafeli çim pist yarışlarında üç, Taybey ise bir kez kazanmıştır. 

ÖZPINAR: Geçtiğimiz günlerde ikinci kez kazanan Tetina ile anneden kardeştir. Tetina ilk startlarında iyi dereceler elde etmiştir. 

TEMİZ HANIM: Start aldığı yirmi dokuz yarışın sadece on tanesinde tabela dışında kalan ve beş kazanan Temizkaan ile anneden kardeştir. 

UÇANGÜZEL: Altmış bir kez koşup üç kez çimde kazanan Akannehir ile anneden kardeştir. 

YABANKIZ: Kum pistte iki kez kazanan Kazdağı ile tam kardeştir. Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.