En Son

Post Top Ad

15 Eylül 2019 Pazar

15 Eylül Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri(TUTTU 3.971 TL)ESERALP: Uzun mesafelerde çok başarılı bulduğum Eseralp, en son olarak İzmir'de 2000 metrede ikincilik elde etmişti. Daha evvelinde benzer grupları geçmeyi de başaran safkan o gün ağır kilosundan da etkilenmişti.İki gün evvel İzmir'de 800 metrelik bir çalışma yapıp 28-55 çalışarak gibi bir derece çıkaran Eseralp'in bugün bu grupta ilk sıradan yazılması gerektiğine inanıyorum.


VICTORY FLIGHT: Son koşusunda kötü koşmuş olsa da bir evvelinde yaptığı ikinciliği çok beğendiğim Victory Flight yavaş yavaş kendi öz kimliğine dönmeye başladı. Birkaç yarış sonra farklı olmasını beklesem de sürprize çok uygun bulduğum bu yarışta safkanın bu rakiplerinden üzerinden geçebileceğine inancım tam olup favori yazıyorum.

BLAZE TO WIN: Bugünkü yarışın özelliği, tam da Blaze To Win'in istediği gibi hızlı gidecek olması. As De Cour, Corcovado, Super Steel ve de Stallion Falcon gibi ön tarafları seven atların hızlandıracağı mücadelede güçlü sprintiyle Gazi şampiyonu safkanın şansı çok yüksek görünüyor.

FINAL: Üstü üstüne kazandığı iki yarışla, jokeyi Halis Karataş'a da güven veren Final, ilk kez bu seviyedeki atlarla koşacak. Bu seviyede diyorum çünkü bugün ilk kez kısa vadeli bir koşuya katılıyor. Çalışmalarındaki 1000 metrede 1.02 ve de 600 metrede 23-35 dereceleriyle benim bugün ilk sıradan yazacağım at olacak.


QUEEN LILY: İstanbul'da üst üstüne yaptığı 1000 metrelik çalışmalarda çıkardığı dereceler göz önüne alınıp bir de Gazibora Khan'ın kardeşi olduğu üzerine eklenirse Queen Lily'nin daha ilk koşusundan birincilikle tanışmasını beklemek garip olmaz. 1000 metrelik çalışmasında çıkardığı 1.00 derecesinin taylara göre çok iyi olduğunu düşünüyor ve de banko öneriyorum.


BAYRAMHAN: Son ayaktan sürpriz bekliyorum ama Bayramhan'ın da son yarışı benim çok dikkatimi çekti. O gün viraja en gerilerde çıkmış, düzlükte yol bulamamış olmasına rağmen az farkla ikinci olmuştu. O yarışından sonra yaptığı iç pistteki 1000 metrelik çalışmasında çıkarıdığı 1.03lük derecesi de formunun yerinde olduğunu gösteriyor. 


Arkadaşlar, bize destek olun. Sitemiz yayın hayatına devam etsin. Giriş sayılarımızda bir düşüş yok ancak sitenin devam etmesi için gereken para birikmiyor. Lütfen daha duyarlı olalım. Bizler de moralleniyoruz. Herkese bol şans. 
Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

5.3.8.7.2
1.9.7.8.3
5.1.6
1 FINAL // 3.6
5 QUEEN LILY BANKO 
2.4.3.7.6.9.10.17

42 TL // 126 TL 

3 yorum:

Post Top Ad

Sayfalar