Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Bankocu Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Yedili ganyan ayağında Torin'in kazanmasını bekliyorum. İlk yarışının aynısını yaparsa rakipleri zayıf.

Handi Girl hep üst gruplarda koşturuldu bugün şansı yüksek. Ben kazanacağını düşünüyorum. Alternatif tek yazılabilir. Big Show İstanbul'daki son yarışında bu gruptan iyi atlarla koştu.   Eküriler de kısada iyiler. Özellikle Mean Of Life yazılmalı. Ad Hoc kazandı nihayet aslında ben daha iyi yarışlar yapmasını bekledim hep. Yaylalı da çok hızlı bir at çıktığı gibi bitirebilir.

İkinci ayakta Anemon Five güzel sprintini atabileceği bir yarış buldu. Aprantisi de çok başarılı bence. İlk rakibi Yolaşan olur; Haziran'da iyi atları geçtiğini hatırlıyorum. Azat Kuşu benim beğendiğim atlardan biri onu yazmadan olmaz bazen iyi koşabiliyor.


Bu ayakta çok fazla kaçak at olduğundan Sivaslı Musa'yı favori önereceğim. Ama bazı eklemelerim de olacak. Borbore mesela ikinci üçüncü giderse kazanabilir.

Güzelköylü'ye bakıyorum da hiç düşündüğümüz gibi koşular çıkaramadı. Kardeşleri Radyocu, Camelot kadar koşabilse çok kolay kazanır.

Beşinci ayakta Rainy Man Müslüm Baydan'la çok iyi anlaşıyor. Her mesafede de iyi koşuyor. Benim ilk atım. Dark Guardian starttan çıkar mı bilemiyorum. Eğer çıkarsa çok şanslı.

Son ayakta koşan Lady Falcon geçen defa Terex'i geçmişti. Bugün bu atları geçemezse gerçekten çok garip olur. Banko öneriyorum.


2 HANDI GIRL // 11.1.4.5
1.4.2.11.3.9
2.6 .3.7
6.4.1.7.3
2.1.9.3
5 LADY FALCON BANKO AGF

28.80 TL
144 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar