En Son!

6/recent/ticker-posts

Teoman 01 Kocaeli At Yarışı TahminleriTeoman 01 Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Yurt genelinde yaşanılan kesintilerden ötürü sitemizde bazı aksaklıklar yaşanmaktadır. Elektrik her an yeniden gidebilir endişesiyle geniş yorumları aktaramıyoruz. Bugünlük sizden af diliyoruz. Bol şans.

Günün ilk ayağında eküri desteğiyle koşacak olan Mean Of Life daha önce iki kez kazandığı Kocaeli pistinde başarılı jokeyi Gökhan Gökçe idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Ekürisi Baturalpbey'in de kendisi kadar şanslı olduğunu düşünüyorum.

Günün beşinci ayağında daha önce geçtiği rakiplerinin arasında start alacak olan Kara Şimşek bu kez Akın Sözen faktörü ile koşuya iştirak edecek. Kazanmasını bekliyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

Günün ikinci ayağında apranti değişikliğine gidilen ve sürekli tabelada dolanan Nevvare ile Adana'daki son yarışında zorlanmadan kazanan Güldiken ikilisi benim ön sırada tuttuğum kısraklar.

Üçüncü ayakta İstanbulda iyi yarışlarını izlemeye alıştığımız Tornacı her ne kadar formsuz görünse de denk grupta en şanslı safkan konumunda.

Dördüncü ayakta Flying Queen ve Brown Araby gibi süratli  ve pist ayırt etmeyen kardeşleri olan Country Express rakiplerinden bir adım önde gördüğüm tay.

Günün son ayağına geldiğimizde Müslüm Baydan idaresinde start alacak olan ve geçmişte bu pistte iyi yarışlar yapmakla beraber yeterli düzeye ulaştığını gözlemlediğim Prenses Ada, Kurt Harası adına koşuya katılan ve sıkıntılarından ötürü ara vererek koşan son ikinciliğinde de formda olduğunu gösteren Amazing Love ile kazandığı koşudaki formunu aynen devam ettiren Lady Falcon koşunun önde gelen isimleridir.


1 MEAN OF LIFE BANKO
5.10.11.7.8 // 1.2.3.6
7.5.4.2.6
4.7.3.1.6
9 KARA ŞİMŞEK BANKO
6.4.5.1.2.3.7 // 11.9.8.13

52.50 TL
148.50 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar