Bursa At yarışı TahminleriKara Kamçı Bursa At yarışı Tahminleri

Günün İkinci Koşusunda Son Koşusunda Starttan 10 Boy geç çıkmasına rağmen viraj üzerinde kısa bir sprint atan daha sonra jokeyinin teşviklerini kesmesi sonucu Yarıştan üçüncülükle ayrılan LUCKY RASER yeniden kendisini tanıyan jokeyi ve mesafenin uzaması ile günün alternatif teklerinden birisi olabilir. Son yarışında çok iyi derece çıkartan ve son çalışmasında 200//24 400/37 yaparak hazırlıklarını tamamlayan ASIMBEY Bursa pistinin en başarılı jokeyiyle koşuyu lehine çevirebilir.


Günün Üçüncü Koşusunda İki yarış önce 2000 mt're mesafede üçüncülükte kalan son yarışını hiç alışık olmadığı kısa mesafede koşup başarısız olan ILARIA 200/24 400/51 Rahat çalışmasıyla ilk atımdır. İstanbul pistinde hazırlıklarını noksansız şekilde devam etiiren ve bu pistte başarılı bir birinciliği bulunan PİNN UP Bu safkanın sert rakibi olacaktır.


Günün Dördüncü Koşusunda mesafe uzadıkça daha iyi koşacağına inandığım WİNOLAT İlk atımdır. Son yarışını 1200mt'rede kazanırken çok iyi derece ortaya çıkaran NADİA DANCER Bu safkana rakip olabilir. Ankara pistinde çimde kazandıktan sonra ara veren WASAHOF Kaliteli orjini ile yarışa ağırlığını koyabilir.


Günün Beşinci Koşusunda Her ne kadar son yarışları tabela dışında olsada DİDİKOÇİ Uygun rakipler yanında ilk atımdır. Son iki yarışını kazanan ve sürekli sert gruplarda mücadele eden RED REBEL İkinci atımdır. Pistin ıslak olması halinde PERFECT YILDIZ Uygun kilosu ile Yarışta söz sahibi olacak safkanların başında geliyor


Günün Altıncı Koşusunda Son yarışında ikincilikte kalan hafta içi çalışmasında da 400/29,7 800/45 çok rahat yaparken yeniden eski formunu yakaladığını belli eden YILDIZA BAKAN İlk atımdır. son yarışında Tabelaya girmesede Yakın ara altıncılıkta kalan AĞAZAMANI Bu koşu ile takip edilmelidir. Altı aylık bir aranın sonunda yeniden pistlere dönen ve dördüncülükle yetinen İRFAN,Bir türlü istediği yarışları yapamayan SERHASAN Mutlaka kuponlarda blunmalıdır.
Günün Yedinci Koşusunda Sürekli bu rakiplerden daha sert rakiplerle mücadele eden iki yarış önce burada İkincilikte kalan son yarışında ise sert rakipler arasında kocaeli pistinde Dördüncülük ile yetinen TUMBUL ZELE Sevdiği pist ve mesafede günün bankosudur.
ALTILI GANYAN ŞABLONUM

7-LUCKY RASER // 1
4-5 // 8-9-1
6-4-5 // 3-1
3-2-4 // 8-5
4-13-3-5 // 8-9-12-7-6-15
4-TUMBULZELE 

                                                 4.32//10.80//150TL Bol şans. 
Yorum Gönderme

0 Yorumlar