Kartal Uğur Diyarbakır - İstanbul At Yarışı Tahminleri
Kartal Uğur İstanbul At Yarışı TahminleriGünün ilk ayağında start alan İzsoy için sosyal medya hesabımdan yaptığım bir paylaşımda koşacağı ilk yarışında bankom olacak diye belirtmiştim. Bugün Özcan Yıldırım idaresinde kazanmasını bekliyor ve risk alarak günün bankosu olarak öneriyorum.


Süratli gideceğini düşündüğüm koşuda sonlarda güçlü kalabilecek safkanlarında başında gelen ve etkili bir düzlük sprinti olan El Conquerador kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.

Daha önce Seddifi, Amerelise, Diamond Flame gibi isimlere kafa tutarak potansiyelini gösteren Light Foot son yarışını kazanmış olmanın verdiği moral ve Ekürinin yeniden anlaşmaya vardığı jokey Selim Kaya idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır.

İlk iki yarışında Mehmet Kaya idaresinde piste inen; ilk koşusunda gidişat ve tempodan etkilenip istediği gibi yer tutamamanın yanı sıra sprintinin de jokeyinin beklentisini karşılamadığını gördüğüm ikinci koşusunda çok hazır durumda ve daha hafif kiloyla start alan Gaddara'ya boyun eğen Ederlezi; mesafenin uzaması, güçlü pedigrisi, iyi ahır bakımı ve kaliteli jokeyiyle maidenden çıkmaya yakın gördüğüm taydır.

Dördüncü ayakta öne çıkardığım üç isim; Velicankızı, Başseklavi ve Semada Yıldız. İlk maiden yarışta ise şablonda sıralamamı yaptım.

Herkese bol şans dilerim.


İSTANBUL TAHMİNLERİM

5 İZSOY BANKO
3-5-7-8-9-12
7 EL CONQUERADOR // 8-12-3
6-7-2
4 LIGHT FOOT /// 2-1-3-10
2 EDERLEZİ ///1-9-13-5

1.08 TL
135 TL

Kartal Uğur Diyarbakır At Yarışı Tahminleri

Diyarbakır'da Son Of Soul ve Lady Alen tek tuttuğum isimler. Çizgi sonrasını kurgu ve bütçenize göre değerlendirebilirsiniz.

Son ayakta Mirzalim ve Turna Şahini ve ilk ayakta Küçük Cemre öncelik verilmesi gereken diğer safkanlar.

DİYARBAKIR TAHMİNLERİM

10.1.6
1.2.3.5.6.7.11
2 SON OF SOUL // 5.8
3 LADY ALEN // 1.9.2
1.4.5.6.8.9
8.1.3.4.5.9

30.24 TL
Yorum Gönderme

0 Yorumlar