En Son

Post Top Ad

5 Eylül 2019 Perşembe

05 Eylül Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri


Dün İstanbul ikinci altılıda iki bankom da kazandı. Fakat altılıyı bulamadım. Son ayakta büyük bir bomba oldu ve de bende beş atta yoktu. Son üç gündür, 3 kez beşte kaldım, bir kere de altılıyı yakaladım. Büyük ikramiyeye yaklaştığımı hissediyorum. 

LAST CHANCE: İki koşusunda da çok rahat kazanan safkan kariyerine flaş bir başlangıç yaptı. Ankara'da yaptığı 1000 metrelik çalışmasındaki derecesi de 600 metrelik  sprinti de güzel duruyor. Bakalım bugün Halis Karataş'la nasıl koşacak. 

SULTANHAN: Bugünkü yarışlarda ben son ayağı banko yazmayı seçeceğim. Çünkü bu altılı iyi bir ikramiyeye doğru gidebilir. Bursa iç pistinde 28-56 rahat gibi bir derece yapan Sultanhan, bu kez Ahmet Çelik'le piste çıkıyor ve de üstü üstüne aldığı iyi dereceleri birincilikle taçlandırmaya çok yakın olduğuna inanıyorum. Bankomdur.


Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

5.6.9.2.3
1.4.2.9.8
2.1.7.4
1 LAST CHANCE LADY // 5.2
2.4.3.6 // 8.7.9
5 SULTANHAN BANKO

28 TL // 147 TL

5 yorum:

 1. Serkan biladerim yorumların süper helal sana İstanbul yorumlarını bazen yayinlamiyorlar neden acaba sizi severek takip ediyoruz

  YanıtlaSil
 2. 150 tl lık tahmın veriyorsun beş atla favoriden yatıyoruz.başka bir atı tek atsan hani anlarım tutmuyo yazmamış ama beş at yazıp favori yazmıyorsan bu başka birşet birde ustune maiden istatigği belki en iyi jokey özcan biniyor bunun mantıklı bir açıklamasını varsa söyleyin lütfen

  YanıtlaSil
 3. Serkan yaşar 5 atla agf yok sen yorumda bulunma dostum

  YanıtlaSil
 4. Serkan izmir tahmin vercekmi bolşans

  YanıtlaSil

Post Top Ad

Sayfalar