En Son

Post Top Ad

16 Ağustos 2019 Cuma

16 Ağustos Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri
Dünkü Ankara yarışlarında bir banko bir de tek önermiştim ve de ikisi de kazandı. Bankom Sıkıntı Yok beklediğim yarışı yaparak kazanırken yanına iki at yazma hatasına düştüğüm Made İn Foça da kolayca birincilik yaptı. Belki de onu da banko önersem altılıyı rahatlıkla bulacaktım. Kısmetimizde yokmuş fakat bugün hem Bursa'ya hem de İstanbul'a iyi hazırlandım. Her iki programa da tahminlerim olacak.

TENDA HANIM // YILDIZSENA: Son koşusunda Bursa'da yine Müslüm Çelik idaresinde ikincilik elde ederken yarım boy geride bitiren Tenda Hanım bu defa hazırlık bakımından da daha iyi durumda gibi. Ankara'da hazırlanan ve de son koşusunda Müslüm Çelik'le üçüncü olup daha evvelinde Mehmet Akyavuz'la iki kere ikincilik alan Yıldızsena da bu koşuda ilk sıralardan yazılması gereken bir başka at.


CLOUD WALKER: Ankara'da 61 kilogram ağırlık altında katıldığı yarıştan iyi grupta güzel bir dördüncülük yapan Cloud Walker, 6 gün evvelinde koşmuş olsa da birinci olduğu gün bu gruba benzeyen rakiplerini geçmeyi başardı. Bugün de tam dengi grupta ve de tam mesafesinde koşacak olan safkan ilk bankom olacak.


EGEBERK: Her mesafede iyi koşan Egeberk çok uzun zamandır Bursa'da koşmuyor olsa da tüm yarış hazırlıklarını burada yapıyor. Bu sene grup 2, grup 3 ve de grup 1 birincilikleri olan safkan adeta kendini buldu. Niğbolu Koşusu'nda Dede Seydo'ya az bir farkla kaybetmeseydi bu yılın baş atı olmaya adaydı. 1200 metrelik çalışmasındaki 29-1.12-1.26 çok rahat derecesiyle bugün de kazanacağım mesajını veren Egeberk'i günün de ikinci bankosu olarak yazacağım. 

CAN DADAŞ // ROYAL AVŞAR: Süratli ve güçlü bir at olan Candadaş hiç şüphe yok ki bu gruptaki en iyi at. Bugünkü jokeyi Özcan Yıldırım'la da üç defa koşup bir kere kazanırken hiç tabeladan düşmedi. İzmir'de yaptığı hem kısa çalışmaların hem de galopların dereceleri oldukça iyi. Royal Avşar da kumda uzun mesafelerin son dönemde bu gruplarda koşan en iyi atlarında bir diğeri. Müslüm Çelik de atıyla çok iyi anlaşıyor. Ayrıca o da eksiksiz şekilde bu yarışa hazırlanmış. Şahsen ben bugün, Candadaş ön tarafta kendisini çok sıkı bir şekilde takip edecek olan Royal Avşar'la sonlarda başa baş bir mücadele götürmesini bekliyorum.

Siteniz olan Sihirli Kantarma'ya verdiğiniz desteklerden sebep hepinize teşekkür ederim. Bu site sizin desteklerinizle ayakta duruyor. Herkese bol şans. 


Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.3.6.8.7
13.14 // 1
2 CLOUD WALKER BANKO
11.3.6.1
8.3.5.1 // 6.4
4.5.1.7.12.13

67.2 TL // 151.2 TL

2. ALTILI

11.3.6.1
8.3.5.1 // 6.4
4.5.1.7.12.13
7 EGEBERK BANKO
1.5 // 6
1.14.9.6.11

67.2 TL // 151.2 TL4 yorum:

 1. 1. Altilimi 2.Altilimi iddeali tahmininiz ona göre yatiracagim oyununuzu

  YanıtlaSil
 2. kendi tuttugunuz atlara oynayin bu işin bileni yok

  YanıtlaSil
 3. Serkan abi bedwulf u yazmamissin be abi. Oldu mu simdi bu.

  YanıtlaSil
 4. Sana güvenip,egeberk i tek attık.bedwult da yazmadik .sağolasın bizi bugün harcattin..

  YanıtlaSil

Post Top Ad

Sayfalar