Gizli Eküri Philadelphia Park Tahminleri


Gizli Eküri Philadelphia Park Tahminleri

Gizli Eküri Philadelphia Park Tahminleri, yabancı yarış, altılı ganyan sonuçları ve galoplar için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. 


Gizli Eküri Tahminleri

Çok şükür bugün de isabet sağladık, bankomuz kazandı ve ikramiyeye uzandık. Güvenen, teveccüh gösteren, değerlendirip oynayan ve tutturan herkese hayırlı uğurlu olsun. İnşallah daha büyüklerine de hep beraber uzanırız. 

MAJESTİC SLEW: Burada start aldığı gizli eküri tahminleri tek koşusu üst grupta olan safkan tabela içerisinde yer bulmuş. Bugün burada şanslı olabileceğini düşündüğüm Call to Honour ve Enders Cat'in koşudan çıkmış olmasıyla benim açımdan favori konumuna yükseldi.

COLONEL SWINSON: Son startında da neredeyse aynı grupla ve  Corey Lanerie idaresinde koşan safkan az farkla ikincilikte gizli eküri tahminleri kalmış. Tecrübeli jokeyin bir kez daha tercih etmiş olmasıyla favorim.

WHISTLE: Son çalışmasında 800 // 46.95 yaparken o gün çalışan 73 safkan arasında en iyi dereceyi gerçekleştiren ve ilk koşunu zorlanmadan kazanan safkan favorim.

INVIDIA: En az kendisi kadar şanslı olan ekürisi ve gerçekleştirmiş olduğu 800 // 46.84 --- 1000// 1.00 galoplarıyla koşunun en şanslı ismidir.

ATTYIA: Paco Lopez sırf 200.000 dolara alınan bu safkanı gizli eküri tahminleri denemek için Meadowlands'e gitmiş ve kazanmış. Bugün bir kez daha biniyor olması memnuniyetini anlamamız açısından önemli.

DUFFLE BAG: İştirak ettiği koşular göz önünde bulundurulacak olursa gruptaki diğer safkanlardan daha iyi yarışlarda start almış. Burada iki numaralı gizli eküri tahminleri Golden Pırate Stakes koşu galibi bir isim olsa da dört yüz on günlük bir ara vermiş olduğu için ikinci plana atıyorum. 

PESCİ TO DE NİRO: Ülkemizde bahis kabul edilen bir programda start alan ve o gün çok gerilerde tutulmasına rağmen burun farkıyla koşudan ikinci olarak ayrılan safkanda Frankie Pennington ısrarcı. Zaten geçmişte Allowance birinciliği de bulunuyor.

GLENNEVAN: Belmont Hipodromu'nda kazandığı iki koşunun ardından gizli eküri tahminleri Aqueduct'ta etkisiz kalan safkan denk bir grup bulmuş gibi. Önde iki ya da üç safkanının süratlendirmesini beklediğim koşuda sprinter yapısıyla ön plana çıkıyor.

AXE CAPITAL: Jokeyi Forest Boyce yalnızca bu safkan için Philadelphia'ya gelmiş. Castellano idaresinde katıldığı son koşusunda 1 boy farkla ikincilikte kalmış.

MOE TROUBLE: İlk startında buradaki rakibi These Blues'i geride bırakmış. Caballero ile oldukça şanslı olacaktır. İlk kez koşan El Tocayo ise uzun zamandır idmanda ve çalışmalarında çıkardığı dereceler çok iyi.

TROUBLE KID: Oldukça süratli bir isim. Son yedinciliği sert grupta. Bugün müsait rakipler arasında beyaz bayrak ayna yapabilir.

Farklı bir kurgu yapmak isteyenler çatı oyunumun üzerine yazabilirler.

2.7.4  // 3.1.9
8.7.4  // 3.5
2.7.1  // 3.6.8
7.6.10  // 5.3
8 MOE TROUBLE  // 6
5 TROUBLE KID // 2

3.24 TL
144 TL

ALTILI GANYAN 9.288 TL ikramiye vermiştir.

110 - LORI'S FOLLY (FL)6,70
211 - JACK O LIAM (KY)3,653
327 - (1)BIG SAVER (KY) - (MONEYMAN (KY))1,157
439 - SAINT MAIN EVENT (PA)18,752
546 - KISSESRGETTNLOUDER (KY)4,4010
658 - MOE TROUBLE (PA)3,155
762 - GRASSHOPPIN (PA)6,256

Yorum Gönderme

0 Yorumlar