En Son!

6/recent/ticker-posts

15 Ağustos Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

Bayram münasebetiyle bir müddet sizlerden ayrı kaldım fakat bugün ve diğer günler tahminlerimi düzenli bir şekilde sizlere ulaştıracağımı bilmenizi isterim. Bayramını kutlayamadıklarımın da geçmiş bayramını kutlarım. 

SIKINTI YOK: Daha evvelinde grup yarışlarda da gördüğümüz ve de her zaman iyi koşan bir at olan Sıkıntı Yok, bugün bir kere daha en sevdiği jokey olan Kadir Tokaçoğlu'yla piste çıkacak. Kadir Tokaçoğlu başka illerde 1-2 ata bindiğinde yarış alan bir binici. Üstüne üstlük safkanın form durumu da harika görünüyor. Ayın 9'unda Bursa'da yaptığı 1200 metrelik çalışmasındaki 29-1.11-1.26 derecesinin üstüne bir de kısa çalışma yaparak formunu perçinlemiş görünüyor. Bugünkü rakipler de tam istediği seviyede atlarda oluşuyor. Bence jokeyiyle gücünü gösterip bir birincilik daha kazanacaktır. Banko olarak yazılabilir. 

MADE İN FOÇA: Made İn Foça bu şartlarda bir grubu bir daha ne zaman bulur, bilinmez. Son kazandığı koşuda da daha iyi atlar arasında etkili bir birincilik yaptı. Evvelki sene hem kısada hem de uzunda grup ve de kısa vadeli yarışlarda aldığı sonuçlar hâlâ aklımızda. Çalışmalarında tatlı tutulan safkanın kendi cinsi atlar arasında yarış içinde aksilik yaşamazsa kazanacağına inanıyorum.

ROUGHNECK: Safkan anadan Scamp ve de Victory Cry'la kardeş, yani tam bir uzun mesafe atı olduğu söylenebilir. İlk defa bu uzunlukta bir yarış koşacak olması beni heyecanlandırmıyor değil. 1000 metrelik çalışmasındaki 1.03lük derecesi bir yana Ankara'nın kumuna daha yatkın olması da bugün ona ilk sıradan şans vermemin sebepleri arasında yer alıyor. Zaten 1500 metrede kazandığı koşuda da bunu ispatlamıştı. Bugün de tam mesafesinde koşacağından benim favori atım olacak. 

Sihirli Kantarma yarış severlerin desteğiyle ayakta durmaya devam etmekte. Bu kapsamda bizlere yapacağınız her katkı çok önemli. Mücadelemizde daima yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyoruz. Herkese bol şans. 


Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

1.5.2.4
3.4.8.9.5.1
5.1.10.8.3
4 SIKINTI YOK BANKO
4.6.1 // 5.2
3 MADE İN FOÇA // 9.10

25.2 TL // 126 TL 

Yorum Gönderme

4 Yorumlar

 1. İlk ayaktan taklayi attın Serkan geçmiş olsun koçum üzülme bir dahaki sefere becerirsin belki 😀

  YanıtlayınSil
 2. Sen yorum işini bırak insanlara kötülük yapma yazık

  YanıtlayınSil
 3. 3'de sıfır büyük başarı 😀

  YanıtlayınSil
 4. 2. Ayakta 2 numara grup koşmuş nasıl yazmazsın sallamışsın resmen

  YanıtlayınSil