Kara Kamçı Adana At Yarışı tahminleri


Yorum yapmadığım tayları şablonda görebilirsiniz. Şimdiden herkese bol şans.


Günün İkinci Koşusunda Son Yarışında ikinci olurken dinç görünen BÜYÜK LODOS Bugün yeniden A.Sözen idaresinde ilk atımdır. Bir türlü maidenden çıkamayan fakat bu yarışta farklı koşacağına inandığım  MALTA ŞAHİNİ En az Büyük lodos kadar şanslıdır. TORON'UDA Yazıp bu koşuyu rahatça izleyebiliriz.Günün Üçüncü Koşusunda Son yarışında sonlarda güçlü gelen fakat koşuyu lehine çeviremeyen TANSELİ Bugün burada ilk atımdır. İlk yarışını ankara pistinde çimde kazanan orjin olarak kum piste daha yatkın olan GİPSY DANCER Burada günün sürprizini gerçekleştirebilir. Karataş ile ilk koşusunu kazanan burada da yeniden aynı jokeyi ile koşuya katılan DANCE, Son yarışı anlamsız olan ONE COOL GIRL, ve Her an patlamaya hazır olan MY NERİS Bu koşu için yeterlidir.


Günün Dördüncü Koşusunda Son yarışların da sürekli tabela içinde gezen fakat bir türlü sonuca ulaşamayan İdman pistinde A. Sözen'in Özel olarak hazırladığı ADALI HALİL Sert rakibi singapor prensi'ne rağmen koşuyu kazanacağını düşünüyorum ve günün ilk  Bankosudur.

Günün Beşinci  Koşusunda Son yarışını 44 Gün önce izmir pistinde koşan ve uzun mesafeye rağmen tek önerdiğim jokeyinin de erken öne çıkması sonucu yarışta istediğini elde edemeyen FİRİKYA Bugün hem lehine mesafede hem de S.Kaya Faktörü ile Günün ikinci bankosudur.


Günün Altıncı Koşusunda Son İki yarışını kısa mesafede koşup birisinde üçüncü diğerinde tabela dışı kalan BÜYÜK AMED İdeal mesafesinde Bugün ilk atımdır. Daha önce bu tip mesafelerde başarılı yarışları olan WAWE RUNNER Burada kazanması normal sonuç olabilir. sürprize açık bir koşu olduğu  için bütün safkanlara şans vereceğim dileyenler şablona bakabilirler.Günün Yedinci Koşusunda Son yarışını kazanan ve formunu aynı şekilde devam ettiren MASCERANO Bügün de ilk atımdır. Yavaş Yavaş form tutmaya başlayan  KING SAILOR Bugün sürpriz yapabilir DİKKAT Etmekte fayda var. Son yarışını kazanan SAKE BOMB, Sürekli tabelada dolaşan ANTONOV, Önde istediği tempoyu kurabilirse GALLOP TO WEST, Son yarışında başarılı koşan ARJUNA, ONYX, Bu koşuda farklı koşacağına inandığım JAMES BOND, Sırasıyla şans verdiğim safkanlardır.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

2-4-8
1-8-11-10-9//4-6-5-3-2
3-ADALI HALİL
4-FİRİKYA
2-3-1-7-8//5-4-6
4-11-5-6-1-8-7-10


                                                36//115.20

Yorum Gönderme

0 Yorumlar